reklama

Warsztaty wokalne i Piotr Bałtroczyk w Domu Kultury w Kętach

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 08.08.2022 12:00, INFORMACJA PRASOWA
Warsztaty wokalne i Piotr Bałtroczyk w Domu Kultury w Kętach

Warsztaty wokalne w Domu Kultury w Kętach

W dniach 22-26.08 kęcki Dom Kultury zaprasza na warsztaty wokalne z Anną Dudziak.
Koszt: 300 zł za 6 godz. warsztatowych w grupie, konsultację indywidualną oraz udział w koncercie finałowym.


Grupa najmłodsza 11:00 - 13:00

grupa średnia 14:00 - 16:00

grupa starsza 17:00 - 19:00

przed koncertem finałowym - cały dzień (indywidualnie oraz raz wspólnie do piosenki śpiewanej przez wszystkich na koniec dnia).

Na zapisy czekamy pod nr tel.: 33/844 86 74 lub 33/ 844 86 78!

Warsztaty będą obejmowały teorię wydobywania głosu, podstawowe zasady emisji głosu, zachowania na scenie, pracę nad piosenką oraz kształtowanie dykcji. Będziemy rozwijać trakt ustno-twarzowy, by śpiewać poprawnie i komfortowo. Na zajęciach będę przekazywać wiedzę zarówno techniczną jak i sceniczną – wykonawstwo. Zwieńczone będą koncertem finałowym, na którym uczestnicy zaprezentują wybraną wcześniej piosenkę.


Anna Dudziak

licencjonowany teatrolog kształcący się dalej na studiach drugiego stopnia na tym samym kierunku na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dodatkowo uczęszcza do Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
w Krakowie. Członkini IVTOM (Iternational Voice Teachers of MIX), stowarzyszenia zrzeszającego i certyfikującego nauczycieli śpiewu w technice MIX. Od roku prowadzi zajęcia z emisji głosu w Domu Kultury w Kętach. Brała udział w Międzynarodowej Letniej Akademii Jazzu, warsztatach Soundela czy Międzynarodowych Seminariach Naukowych GŁOS-CIAŁO-EKSPRESJA. Aktywna wokalistka występująca wielokrotnie w koncertach na terenie Podbeskidzia i okolic, w Piwnicy pod Baranami czy w Cieszyńskim Ośrodku Kultury Domu Narodowym. Za niedługo ukaże się płyta DVD oraz CD jako zapis koncertu charytatywnego na rzecz Ukrainy, w którym to brała udział.

Piotr Bałtroczyk w Domu Kultury w Kętach

Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem. Nie była to twórczość łatwa dla publiczności. Bałtroczyk jest twórcą tzw. Pętli śmierci, znanej też jako “Obieg Bałtroczyka”; są to akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie. Szczątkowe powodzenie nie trwało długo i Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole.

/Info z: http://baltroczyk.pl/

W dniu 9.09.2022 o godz. 19:00 kęcki Dom Kultury zaprasza na Stand up Piotra Bałtroczyka pt.: "Starość nie jest dla mięczaków"


sala widowiskowa DK
ul. Żwirki i Wigury 2a
32-650 Kęty

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w pok. nr 2 DK lub online na: biletyna.pl lub bilecik.pl


źródło: Dom Kultury w Kętach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]amNewsa.pl

Brak komentarzy