reklama

Warsztatownia | #KulturaOnline. Zobaczcie co można zrobić ciekawego

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.05.2020 08:27, INFORMACJA PRASOWA
Warsztatownia | #KulturaOnline. Zobaczcie co można zrobić ciekawego

Codziennie Dom Kultury w Kętach odwiedzało nawet kilkaset osób. Zajęcia taneczne, muzyczne, plastyczne to tylko kropla w morzu aktywności, które na co dzień czekały na mieszkańców Gminy Kęty. Prężnie działało kino, spotkania Klubu Obieżyświatów oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku. Co miesiąc organizowano kilka mniejszych lub większych imprez, koncertów i spektakli.

- Z powodu pandemii nasza działalność została mocno ograniczona. Bogata oferta kulturalna, którą na bieżąco zmieniamy zgodnie z potrzebami mieszkańców, nagle została wywrócona o 180 stopni. Nie poddajemy się jednak! Ruszyły pierwsze zajęcia on-line, np. „Warsztatownia”, czyli twórcze warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Razem z nami można stworzyć wiosenną dekorację do domu jak fantazyjne łapacze snów, a nawet zdrowotny syrop z mniszka lekarskiego. Filmy znajdą Państwo na naszym profilu Facebook oraz na www.domkultury.kety.pl w zakładce „aktualności” - informują w Domu Kultury w Kętach.

Grupy tańca nowoczesnego mają możliwość wzięcia udziału w zajęciach przez internet. Taka forma cieszy się dużą popularnością, a nasi instruktorzy dokładają wszelkich starań, żeby nowa rzeczywistość nie zablokowała możliwości rozwoju ich podopiecznych. Staramy się zbudować ofertę na miarę obecnej sytuacji.

Przygotowujemy się również na kulturę „po kwarantannie”. Bo przecież wszystko wróci w końcu do normy. Czekamy z utęsknieniem na Dom Kultury tętniący życiem.

WARSZTATOWNIA to zajęcia rękodzielnicze, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród każdej grupy wiekowej. Odbywały się 2 razy w miesiącu w Domu Kultury w Kętach. - Ze względu na panującą sytuację, postanowiliśmy przenieść zajęcia do sieci. Zachęcamy do udziału w e-warsztatach, które prowadzi Kamila Byrdziak - Duraj - zachęcają w DK Kęty.

FACEBOOK DOMU KULTURY W KĘTACH: https://www.facebook.com/DomKulturywKetach/

STRONA DK: www.domkultury.kety.pl/aktualnosci

Wiosenne motyle

Wiosenne łapacze snów

Syrop z mniszka lekarskiego

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy