reklama
reklama

Wakacyjny wypoczynek w Mini Zoo w Inwałdzie

Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 07.07.2024 10:35, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Mini Zoo jest miejscem idealnym na spędzenie czasu z rodziną, z przyjaciółmi. Można poleniuchować na łonie natury lub zmusić ciało do aktywnego wysiłku.
Wakacyjny wypoczynek w Mini Zoo w Inwałdzie

Pole namiotowe i campingowe

w Mini Zoo w Inwałdzie


Jedną z atrakcji w Mini Zoo w Inwałdzie w sezonie letnim jest pole namiotowe/camperowe. Mini Zoo przyjmuje gości z całej Polski, ale również z zagranicy. Obecnie znajdują się u nas goście z Czech, Słowacji, Ukrainy i oczywiście z Polski.

Kto z nas od czasu do czasu nie ma ochoty na spontaniczny wypad na łono natury?! Ognisko, śpiewy, gitara, gwieździste niebo i noc spędzona w namiocie/camperze – niezapomniane przeżycia i cudne wspomnienia tylko u nas!

Nasza oferta obejmuje wynajem terenu pod namiot/camper. Pole namiotowe/campingowe znajduje się na terenie ogrodzonego ośrodka z dostępem do zasilania elektrycznego oraz z dostępem do pryszniców, toalet. Na polu namiotowym/campingowym są również paleniska, na których można usmażyć kiełbasę, karczek, zrobić ziemniaczki.

Do Państwa dyspozycji jest także boisko do gry w piłkę nożną, boisko do siatkówki plażowej.

Noclegowicze mają dostęp do szałasów z paleniskami grillowymi, altanki z kominkiem oraz do zadaszonych namiotów biesiadnych.

Korzystając z pola namiotowego/kamperowego noclegowicze mają możliwość zwiedzania parków w Inwałdzie przez dwa dni!

IDEALNE MIEJSCE

NA ORAGNIZACJĘ OBOZU / PÓŁKOLONI

Mini Zoo w Inwałdzie to idealne miejsce na zorganizowanie obozu (obozy przetrwania, harcerskie, strażackie, sportowe, itp.) lub półkoloni.

Naszym atutem jest świetna lokalizacja ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego w pięknym otoczeniu przyrody - przestronne, zielone pole namiotowe z dostępem do węzła sanitarnego. Teren jest bezpieczny i ogrodzony.

Atrakcje znajdujące się na terenie naszego parku pozwolą na zorganizowanie niezapomnianych obozów, podczas których dzieci i młodzież wspaniale się zintegrują, a wychowawcy z łatwością będą mieć pieczę nad całością.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny noclegu, atrakcji i wyżywienia!Mini Zoo jest miejscem idealnym na spędzenie czasu z rodziną, z przyjaciółmi. Można poleniuchować na łonie natury lub zmusić ciało do aktywnego wysiłku.

Zapraszamy gorąco! Przypominamy, że u nas atrakcji co niemiara dla każdego – młodszego i starszego!

- wycieczki wesołą ciuchcią

- zwiedzanie parku zwierząt

- karmienie naszych milusińskich zwierzaków

- przejażdżki konne

- park zabaw

- boisko do siatkówki plażowej / piłki nożnej

- mała gastronomia

- pole namiotowe / kamperowe – niezapomniane noce pod gołym niebem

To również miejsce idealne na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: chrzciny, komunia święta, urodziny, spotkania klasowe, imprezy firmowe, pikniki, zloty. Dysponujemy drewnianymi szałasami oraz namiotami biesiadnymi.


KONTAKT

Mini Zoo Inwałd

os. Korcza obok nr 41, 34-120 Andrychów

www.agrokucyk.pl

+48 604 580 616 / +48 530 740 323
-artykuł sponsorowany-

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy