reklama

Wakacyjne obozy i półkolonie językowe z Face2Face

Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.06.2022 12:35,
Czy chciałbyś aby Twoje dziecko w czasie wakacji w naturalny sposób praktykowało komunikację w języku angielskim, a przy tym świetnie się bawiło, rozwijało swoje umiejętności i zawierało nowe znajomości?
Wakacyjne obozy i półkolonie językowe z Face2Face
Wakacyjna oferta obozów i półkolonii językowych to idealne połączenie codziennych warsztatów tematycznych, zajęć sportowych oraz nauki języka angielskiego, która wpleciona jest w gry, zabawy i konwersacje z native speakerami.

-> OBÓZ JĘZYKOWY W JAROSŁAWCU

12-stodniowy obóz nad polskim morzem, dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat, podczas którego uczestnicy:

- będą w naturalny sposób praktykować komunikację w języku angielskim z native speakerem. Zajęcia prowadzone będą w formie gier i zabaw,
- wezmą udział w fantastycznych atrakcjach, takich jak: park rozrywki Pomerania Fun Park, paintball laserowy, park linowy, czy interaktywne Bunkry Bluchera z zajęciami survivalowymi,
- dzięki zajęciom tematycznym i sportowym, będą odkrywali swoje nowe pasje i rozwijało dotychczas nabyte umiejętności,
- będą mieli okazję odpocząć w bezpiecznym i pięknym miejscu, charakteryzującym się szerokimi, piaszczystymi plażami, najczystszą wodą na wybrzeżu oraz rozległymi lasami,
- razem z rówieśnikami skorzystają z bogatego zaplecza sportowego, który oferuje nam ośrodek. Wśród nich znajduje się kryty basen z podgrzewaną wodą, boiska siatkówki, koszykówki i wiele innych.


-> PÓŁKOLONIE JĘZYKOWO - TEMATYCZNE
Nasze półkolonie to bogaty program wypoczynku, aktywizujący dzieci językowo, ruchowo i umysłowo. W tegorocznej ofercie znajdziesz 4 bloki tematyczne:
  • Girls only,
  • Milky Way,
  • Boys only,
  • Rolkove love.

Każdy turnus składa się z 5 dni fascynujących zajęć, zabaw i atrakcji,przygotowanych z myślą o potrzebach naszych młodych uczestników, ale również o rodzicach, którzy pragną, aby ich dzieci spędziły niezapomniane wakacje. W półkoloniach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 13 lat.


-> PÓŁKOLONIE MILKY WAYWarsztaty tematyczne: KOSMOS, AZJA, MEKSYK, HAWAJE
Warsztaty językowe: 4h zajęć językowych w formie gier i zabaw związanych z tematyką półkolonii
Główne warsztaty turnusu: warsztaty origami, warsztaty robienia sushi, ciastka z wróżbą, warsztaty japońskiego pisma, Układ Słoneczny, Kosmos w słoiku, statek kosmiczny, lawa z kakao.

-> PÓŁKOLONIE ROLKOVE LOVEWarsztaty tematyczne: ZAJĘCIA ROLKARSKIE, KULINARIA, EKOLOGIA, PIRACI Z KARAIBÓW, WYCIECZKA DO PARKU LINOWEGO
Warsztaty językowe: 4h zajęć językowych w formie gier i zabaw związanych z tematyką półkolonii
Główne warsztaty turnusu: codziennie 1h zajęć z jazdy na rolkach z instruktorem, domowa czekolada i pieczone donuty, nasz własny mini ogród, leśny łapacz snów, dzień piracki, gra terenowa Pokemon Go.

-> PÓŁKOLONIE BOYS ONLYWarsztaty tematyczne:
PAINTBALL, SURVIVAL, LUTOWANIE, MAJSTERKOWANIE, PROGRAMOWANIE, PIŁKA NOŻNA
Warsztaty językowe: 4h zajęć językowych w formie gier i zabaw związanych z tematyką półkolonii
Główne warsztaty turnusu: codzienne zajęcia z piłki nożnej, lutowanie kogutów policyjnych, wykrywaczów kłamstw, szczudła, skarbonka, programowanie i robotyka z użyciem klocków LEGO, gra terenowa Pokemon Go.

-> PÓŁKOLONIE GIRLS ONLYWarsztaty tematyczne: POLE DANCE, MODA, URODA, BIŻUTERIA, KULINARIA
Warsztaty językowe: 4h zajęć językowych w formie gier i zabaw związanych z tematyką półkolonii
Główne warsztaty turnusu: 1 godzina zajęć pole dance dziennie; podział na grupy podstawowe i średniozaawansowane, perfumy, peelingi, maseczki, mydełka i świeczki
pierścionki i charmsy do telefonu, farbowane t-shirty, spódniczka z tiulu, opaski do włosów, pieczone donuty i domowa czekolada.

Zarezerwuj miejsce na www.face2face.pl lub zadzwoń pod numer +48 500 742 102


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy