reklama
reklama

Wakacyjna obniżka cen biletów na baseny w Andrychowie

Kultura - Rozrywka, Sport, Wiadomości, 21.06.2024 17:27,
Po raz pierwszy taka akcja.
Wakacyjna obniżka cen biletów na baseny w Andrychowie
W wakacje po raz pierwszy w Andrychowie będzie realizowany program "Aktywne wakacje w Gminie Andrychów".

Dzieci i młodzież (do 18 roku życia) z gminy Andrychów będą mogli skorzystać:

- Od poniedziałku (24.06) basen odkryty będzie dostępny w cenie 8 zł/bilet całodniowy.

- Od 8 lipca (poniedziałek) będzie dostępny Basen Kryty od godz. 6.15 do 15.00 w cenie 1zł/godz., kolejna zgodnie z cennikiem.

Zakup biletów dla dzieci i młodzieży z Gminy Andrychów za okazaniem legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego.

Ponadto burmistrz Beata Smolec poinformowała, że boiska przyszkolne będą otwarte dla dzieci i młodzieży.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 21.06.2024 20:12

Beata Smolec zadłużyła dziś Andrychów na kolejne grube miliony złotych!!!!!! A miała redukować zadłużenie!!!! Guzdek chłopcze nie wstyd Ci??? Studniarz nie wstyd Ci??? Ewelinko nie wstyd Ci??????? Tak strasznie krytykowaliście zadłużenie gminy Andrychów a teraz sami jeszcze bardziej zadłużyliście Andrychów na kolejne grube grube grube miliony złotych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To radni Eweliny Szypuła i Beaty Smolec zadłużyli dziś gminę na kolejne grube grube grube miliony złotych!!!!!

Koniczynka, 21.06.2024 20:11

Beata Smolec zadłużyła dziś Andrychów na kolejne grube miliony złotych!!!!!! A miała redukować zadłużenie!!!! Guzdek chłopcze nie wstyd Ci??? Studniarz nie wstyd Ci??? Ewelinko nie wstyd Ci??????? Tak strasznie krytykowaliście zadłużenie gminy Andrychów a teraz sami jeszcze bardziej zasłużyliście Andrychów na kolejne grube grube grube miliony złotych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To radni Eweliny Szypuła i Beaty Smolec zadłużyli dziś gminę na kolejne grube grube grube miliony złotych!!!!!

Bento_A.A., 21.06.2024 17:42

Klasyczna metoda kija i marchewki. Nie dajcie się zwieść mieszkańcy. Zadłużyli nas dzisiaj na kolejne 16 milionów, a teraz basen taniej? Czyli wzięliśmy kredyt na rozrywkę? No tak, ulubione zajęcie Pani Smolec. Sama idea jest słuszna, gdyby była zrobiona niezależnie, ale to jest kolejna manipulacja. Weźmy wielki kredyt a za chwilę tym głupim wyborcom zamkniemy gębę tańszym biletem. Myślicie, że ktoś się na to złapie?