Wadowice zapraszają na noworoczny koncert

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 30.12.2016 13:00, (red)
Już 1 stycznia wieczorem w Wadowicach Wiedeński Koncert Noworoczny.
Wadowice zapraszają na noworoczny koncert

Najsłynniejszy na świecie noworoczny koncert Wiedeńskich Filharmoników swą tradycją sięga końca II Wojny Światowej. Koncert transmitowany na jest cały świat.

 

W Wadowicach również, po raz pierwszy, organizowany jest noworoczny koncert muzyki klasycznej. 1 stycznia wieczorem zaprezentują się muzycy Orkiestry Symfonicznej Państwowej Szkoły Muzycznej pod dyrekcją Piotra Kiełbińskiego (dobrze znanym z występu w czasie Światowych Dni Młodzieży). Widzowie będą mogli wysłuchać utwory Johanna Straussa, Wagnera, Brahmsa czy Liszta.

 

Koncert odbędzie się 1 stycznia 2017 roku o godz. 18.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach, ul. Legionów 11.

 

Co ważne - wstęp wolny!

 

Organizatorem noworocznego koncertu jest Gmina Wadowice oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach.

 

 

źrodło: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy