W Wadowicach zabawa na całego na rynku. Trwa licytacja malucha dla WOŚP! [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.01.2020 13:05, PG
Ostatecznie odrestaurowany "maluch" został wylicytowany za 12 tys. zł przez pana Tomasza z Wadowic.
W Wadowicach zabawa na całego na rynku. Trwa licytacja malucha dla WOŚP! [FOTO] [AKTUALIZACJA]

W niedzielę (12.01.) w całej Polsce odbywa się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbierane są pieniądze na nowoczesny sprzęt ratujący życie dzieciom potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Akcję wspierać można w różny sposób. Przede wszystkim na ulicach także naszego regionu można spotkać wolontariuszy, którzy zbierają pieniądze do puszek. Nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza są: puszka, czerwone serduszka- naklejki, drugi wolontariusz (dla bezpieczeństwa nie należy chodzić samemu) i identyfikator. Szczególnie ważny jest ten ostatni. To dzięki niemu wiemy czy osoba, do której puszki wrzucamy pieniądze rzeczywiście jest wolontariuszem.

Można też wpłacać pieniądze bezpośrednio na stronie WOŚP. Wszystkie formy pomocy można znaleźć na stronie WOŚP: link

W Wadowicach na rynku od rana zabawa na całego. Przygotowano liczne degustacje, licytacje, animacje dla dzieci. Między innymi można skosztować potraw gotowanych przez kucharzy programu MasterChef. O godz. 12:00 z Placu Solidarności przeszedł Pierwszy Wadowicki Marsz Psiaków o Wielkich Sercach. Zwieńczeniem wydarzenia ma być koncert oraz pokaz laserowy. Cały harmonogram imprezy na plakacie poniżej.

O godz. 13:00 w Internecie oraz na wadowickim rynku odbyła się się hitowa licytacja Fiat 126p. Cena wywoławcza wynosiła 2 500 zł. Ostatecznie odrestaurowany "maluch" został wylicytowany za 12 tys. zł przez pana Tomasza Juraszka z Wadowic.


Ponadto lokalni sponsorzy przekazali na licytację następujące rzeczy:

- piłka oraz koszulki z podpisami piłkarzy Wisły Kraków,
- koszulka oraz piłka z autografem Aleksandra Śliwki,
- koszulka z autografem Arkadiusza Milika,
- koszulka z autografem Kamila Stocha,
- gadżety WOŚP: breloki, koszulki, kalendarze,
- II Wadowicki Kryształ Diamentowego Darczyńcy,
- koszulka oraz plastron Kamila Stocha z autografem,
- oraz : prostownica do włosów Kemon, karnet na lekcje karate, karnety na treningi personalne, bon na tort oraz wiele ciekawych voucherów oraz wejściówek.AKTUALIZACJA 12.01.2020 g. 17:00

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy