W tym odcinku nie odpadł nikt! W MasterChefie Junior przygotowywali torty

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.04.2020 17:10, PG
W programie bierze udział mieszkanka Sułkowic - Łęgu Ola Gądek.
W tym odcinku nie odpadł nikt! W MasterChefie Junior przygotowywali torty

Za nami 5. odcinek 5. sezonu MasterChef Junior emitowanego w telewizji TVN, w którym bierze udział mieszkanka Sułkowic - Łęgu 9-letnia Ola Gądek.

W tym odcinku wszyscy uczestnicy przeszli dalej a gościem był wielki autorytet kulinarny i właściciel restauracji z gwiazdką Michelina – Wojciech Modest Amaro. Ten wybitny szef kuchni przygotował dla małych kucharzy niespodziankę – pokaz swojego kunsztu kulinarnego, a także zadanie – odtworzenie przygotowanych przez siebie dań – tatara z troci z sufletem dyniowym i dressingiem z rokitnika. W tej konkurencji Ola został wyróżniona.

W drugiej części odcinka mali kucharze dobrali się w pary, w których przygotowywali torty. Gaja i Ola postawiły na "hawajską wariację" ale nie do końca wyszły im piętra. Jednak w tym odcinku nikt nie odpadł i wszyscy znajdą się w szóstym!

Odcinek można zobaczyć tutaj: linkfoto: TVN

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy