W ten weekend ruszają programy telewizyjne z udziałem mieszkańców naszego regionu

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.03.2018 17:00, PG
Będzie o gotowaniu, byciu wieśniaczką i o metamorfozie. Zobaczcie co, gdzie, jak i o której.
W ten weekend ruszają programy telewizyjne z udziałem mieszkańców naszego regionu

Bake Off – Ale Ciacho

Program Bake Off – Ale Ciacho to program typu reality show o tematyce kulinarnej emitowany w TVP2. 12 uczestników rywalizuje ze sobą przygotowując ciasta i wypieki. Ich pracę oceniają eksperci z dziedziny cukiernictwa, a co tydzień jedna osoba odpada z gry. Zwycięzca otrzymuje tytuł Króla Wypieków oraz nagrodę pieniężną.

W czwartej edycji programu bierze udział andrychowianin Jacek Stuglik – nauczyciel Zespołu Szkół ZDZ Andrychów, ochroniarz w agencji ochrony Legion w Andrychowie, a także miłośnik kulinarny. Prowadzi profil na facebooku dotyczący gotowania Kuchnia u Jacka.

Emisja pierwszego odcinka w niedzielę (04.03.) o godz. 15:20 w TVP2.


Damy i Wieśniaczki. Za granicą

Natomiast stacja TTV dla wszystkich fanów popularnego formatu „Damy i Wieśnaiczki” przygotowała coś specjalnego – nową serię „Damy i wieśniaczki. Za granicą”. Tutaj swoimi rolami wymienią się bohaterki z Polski i Ukrainy. Kobiety z zupełnie innych światów będą musiały przekroczyć kolejne granice. Nie tylko językowe! Zderzą się zarówno z odmiennym stylem życia swoich zmienniczek, ale także inną kulturą. Jak odnajdą się zagraniczne elegantki na polskiej wsi?

W najbliższym odcinku będzie można zobaczyć, Angelikę Mikiecik, która wystąpiła jako „wieśniaczka” z Wieprzca (gmina Maków Podhalański, powiat suski).

Odcinek z udziałem Angeliki zostanie wyemitowany w poniedziałek (05.03.) o godz. 18:45 w stacji TTV.


Druga Twarz

Również w telewizji TTV w niedzielę (04.03.) o godz. 22:00 rozpocznie się nowy sezon programu „Druga Twarz” .

Karolina Gilon w roli prowadzącej program będzie pomagała ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Bohaterami serii będą osoby, które swoim wizerunkiem wywołują wzburzenie otoczenia. W drugiej odsłonie formatu TTV wystąpią m.in. fani mrocznego metalu i ludzie, którzy mają swoisty sposób ekspresji.

W tym programie w jednym z odcinków wystąpi młody mieszkaniec Andrychowa.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 02.03.2018 19:20

SMIERDZI nudami nikt tego nie oglada

kaczor, 02.03.2018 17:41

Powodzenia w realizacji planów!