reklama

W sobotę festyn charytatywny na placu Mickiewicza. Chcą spełnić marzenia niepełnosprawnych dzieci

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.07.2019 12:10,
Wszyscy są zaproszeni.
W sobotę festyn charytatywny na placu Mickiewicza. Chcą spełnić marzenia niepełnosprawnych dzieci
Festyn odbędzie się w sobotę, 13 lipca, na Placu Mickiewicza w Andrychowie w godz. 14;00 - 19:00. Organizowany jest przez mamy niepełnosprawnych dzieci dla wszystkich dzieci. Podczas festynu zaplanowano mnóstwo atrakcji, loterie fantowe i licytacje oraz małą gastronomię.

- Pragniemy spełnić jedno z marzeń tych bohaterów - integracyjny plac zabaw. Koszt jednak nas przeraża, i rozwiewa nadzieje na możliwość spełnienia takiego marzenia. Kilkadziesiąt tysięcy złotych to cena uśmiechu i odskoczni dla Naszych dzieci.... Zdecydowaliśmy się jednak spróbować i wierzymy, że dzięki Państwa ogromnym sercom uda się zrealizować ten plan. Nie ma rzeczy niemożliwych. Mamy nadzieje, że dzięki Państwu potwierdzimy tę tezę. Chcielibyśmy aby dzień festynu był dla nas wszystkich bardzo wyjątkowy. Aby zintegrowały się osoby zdrowe oraz niepełnosprawne, gdyż One także potrzebują Naszej akceptacji i przede wszystkim chcą być traktowane tak, jak każdy z Nas. Pokażmy więc, że jesteśmy z nimi. I że mogą na Nas liczyć. PAMIĘTAJMY, ŻE RAZEM ŁATWIEJ - informują organizatorzy festynu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 09.07.2019 12:39

Gdyby Polska nie była kolonią to za te wszystkie powikłania poszczepienne zapłaciłyby zagraniczne koncerny farmaceutyczne. Każde dziecko miałoby swój własny plac zabaw i opiekę do końca życia.