reklama

W poniedziałek trafi do sprzedaży niezwykły album o Kętach

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.09.2021 09:10, INFORMACJA PRASOWA
W poniedziałek, 20 września, do sprzedaży trafi album fotograficzny prezentujący uroki Kęt.
W poniedziałek trafi do sprzedaży niezwykły album o Kętach

Na 80 stronach formatu 23,5 na 30 cm zamieszczonych będzie ponad 100 fotografii. Autorem większości z nich jest Tomasz Biernat, zawodowy fotografik urodzony w 1976 r. w Kętach i blisko związany z nimi do dziś. Pasjonat reportażu i portretu. Od zawsze podkreśla on, że miasto rodzinne było jednym z pierwszych miejsc, które ukształtowały jego postrzeganie rzeczywistości.

Natomiast Autorem zdjęć wykonanych z wykorzystaniem drona jest osiadły w Kętach od 1980 r. Jan Wisthal. Fotografia, będąca jedną z jego licznych pasji, zajmowała go w zasadzie od zawsze. Pozostałe z nich mają najczęściej techniczny charakter.

Część graficzna książki poprzedzona będzie wstępem oraz kalendarium najważniejszych wydarzeń w dziejach miasta. Tekst jest w językach polskim i angielskim. Album ukaże się w twardej, płóciennej oprawie z obwolutą. Wydawcą jest kęckie Wydawnictwo Matejko. Odpowiednią jakość zapewni drukarnia Grafikon.

Promocja albumu będzie mieć miejsce 19 września (niedziela) o godz. 16 w Miejscu Aktywności Mieszkańców Rynek 13 w Kętach, które również wspólnie z Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego oraz Towarzystwem Miłośników Kęt jest współorganizatorem tego wydarzenia. O odpowiedni nastrój zadba sponsor – Piekarnia Piskorek.

Podczas spotkania będzie można nabyć album w promocyjnej cenie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy