reklama

W piątek kino plenerowe na placu Mickiewicza

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.09.2020 18:40,
Pogoda ma być dobra.
W piątek kino plenerowe na placu Mickiewicza

Na wielkim ekranie na placu Mickiewicza w Andrychowie będzie można zobaczyć film "Piranie", nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu w Berlinie, nowy film twórców kultowego serialu "Gomorra", oparty na bestsellerowej powieści Roberto Saviano..

OPIS: Nastolatki – Nicola, Tyson, Lollipop, Ciastek – chcą zarabiać pieniądze, kupować markowe ubrania i nowe skutery, nosić drogie zegarki. Kiedy ostatni z dawnych bossów mafii zostaje aresztowany, Nicola wpada na pomysł, że zrealizują swoje marzenia, zajmując jego miejsce. Uzbrojeni wyjeżdżają na ulice Neapolu i przejmują władzę. Są jak bracia, nie boją się więzienia ani śmierci, handlują narkotykami, zabijają bez skrupułów, niczym w grze na PlayStation, są jak piranie – niewinnie wyglądające rybki, a jakże groźne. Dopiero po chwili orientują się, że to droga bez powrotu.
To przerażający obraz młodego pokolenia, dla którego nie istnieje przyszłość. Liczy się tylko tu i teraz: pieniądze, władza, przeżyć do jutra.

Wstęp wolny.

- Na miejscu będą na Państwa czekać wygodne leżaki oraz gorąca atmosfera. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych pokaz odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie informują organizatorzy z CKiW Andrychów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy