W piątek duża plenerowa impreza w Wadowicach

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.06.2019 16:20, INFORMACJA PRASOWA
W programie sporo atrakcji dla całych rodzin.
W piątek duża plenerowa impreza w Wadowicach
W piątek (21.06) gmina Wadowice organizuje dużą imprezę plenerową pod hasłem 'Wianki nad Skawą”. Jak informują organizatorzy od rana Bulwary nad Skawą będą tętnić sportowymi emocjami - Gmina Wadowice wraz ze Stowarzyszeniem ALPS Wadowice zaprasza wszystkich chętnych do Turnieju w Plażówkę o Puchar Burmistrza Wadowic.

O godz. 14.00 ruszają zabawy dla najmłodszych.
Zaplanowaliśmy ogromną, bezpłatną strefę zabaw, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Będą dmuchańce (zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, gigantyczne piłkarzyki i zamek do skakania), zabawy sportowe (konkurencje sportowe, gigantyczna tarcza do rzutek i twister) oraz uwielbiane przez dzieci malowanie twarzy.
W strefie automobilizrobicie sobie pamiątkowe zdjęcia w zabytkowych samochodach, skorzystacie również z przejażdżki wadowicką ciuchcią oraz bajkową dorożką, a w namiocie naszych wolontariuszy z dwóch wadowickich wspólnot: Dom Maryi oraz Effatha - będą czekać na Was animatorzy dla dzieci z mnóstwem energii i pomysłów dla Waszych maluchów – informuje UM Wadowice.

Od godz.15.00 rozpoczną się Warsztaty Wiankowe. Nauka plecenia wianków to doskonała zabawa dla osób w każdym wieku!

W godz. 15:00 – 20:00 zaplanowano także Eksplozję Kolorów - zabawa polega na wyrzucaniu w górę jednocześnie przez setki osób barwnego pudru, który w powietrzu tworzy kolorową chmurę. Puder jest przyjazny środowisku, bezpieczny dla zdrowia i będzie dostępny do zakupienia na miejscu.
Wyrzuty zaplanowano o pełnych godzinach od 15.00 do 20.00 - to będą idealne chwile by się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.

Wieczorny koncert to prawdziwa gratka! Gwiazdą będzie zespół LemON z charyzmatycznym wokalistą i kompozytorem Igorem Herbutem. Grupa założona w 2011 roku ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. Wszyscy znamy utwory takie jak ,,Napraw”, ,,Nice”, ,,Jutro”, czy ,,Scarlett” - łącznie teledyski zespołu wyświetlono niemal 100 milionów razy.

Początek koncertu o godzinie 21.00! Na pod koncercie DJ Sławomir zaprasza na dyskotekę plenerową, która potrwa na północy.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

źródło: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy