reklama

W niedzielę Zimna Wojna w wadowickim kinie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.11.2018 19:30, PG
11 listopada to Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę, ale również jest to Dzień Kina Polskiego. Wadowickie kino „Centrum” zaprasza do celebrowania tego wyjątkowego dnia również na sali kinowej.
W niedzielę Zimna Wojna w wadowickim kinie

W najbliższą niedzielę (11.11.) o godz. 19:00 kino „Centrum” zaprasza na projekcję filmu Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna”, polskiego kandydata do Oskara. „Zimna wojna” to historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W tle wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu.

Paweł Pawlikowski otrzymał już Oskara w kategorii film nieanglojęzyczny za film „Ida”.

100. rocznicę odzyskania niepodległości warto spędzić z kinem polskim, do czego serdecznie zachęca wadowickie kino „Centrum”. Bilety w promocyjnej cenie - 11 zł.
źródło: WCK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy