W niedzielę Piknik Wojskowy na stadionie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.08.2019 19:40,
Stadion zmieni się w wielką wojskową bazę.
W niedzielę Piknik Wojskowy na stadionie
W niedzielę (4.08) na kilka godzin (od 14:00 do 20:00) po raz kolejny stadion Skawy Wadowice zamieni się w wielką wojskową bazę, do której każdy mieszkaniec będzie mógł wejść i każdy – bez względu na wiek – znajdzie coś dla siebie.

Na stadionie odbędzie się Piknik Wojskowy.

W programie mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Zaplanowano oczywiście prezentację sprzętu wojskowego.

- Główna atrakcja wydarzenia to ogromny AeroPiknik, który jest prawdziwą gratką dla miłośników statków powietrznych! Mieszkańcy będą mieli niepowtarzalną możliwość wzbicia się w powietrze balonem na uwięzi lub poczuć się jak pilot szybowca, wchodząc do specjalnego symulatora lotów. Kto nie widział jeszcze nigdy hangaru pneumatycznego, makiet samolotów, czy rakiety wodnej i pneumatycznej, będzie mógł to wszystko zobaczyć z bliska podczas niedzielnego Pikniku Wojskowego - informują wadowiccy urzędnicy.

Szczegóły na plakacie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy