W niedzielę niezwykły koncert w wadowickim kościele

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.09.2020 18:43,
W niedzielę niezwykły koncert w wadowickim kościele

W najbliższą niedzielę (4.10) o godz. 19:00 w kościele św. Piotra Apostoła w Wadowicach w Wadowicach odbędzie się uroczysty koncert w wykonaniu chóru i orkiestry Filharmonii Krakowskiej pod batutą maestro Wojciecha Rodka. Usłyszymy też wspaniałych solistów:

Joannę Radziszewską - Sojkę – sopran

Aleksandrę Kalicką – alt

Dominika Czernika – tenor

Wojciecha Tabisia – bas

Teresę Majkę-Pacanek – chórmistrz

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wykonana zostanie Msza Cecyliańska autorstwa Josepha Haydna.

Chwilę wcześniej, o godz. 17.00 w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach odbędzie się konferencja prasowa, podczas której Dyrektor Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego – Pan Mateusz Prandota oraz Dyrektor Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach – ks. Łukasz Piórkowski podpiszą porozumienie o nawiązaniu współpracy pomiędzy dwoma instytucjami kultury Województwa Małopolskiego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy