W księgarni TuCzyTam w Kętach możecie spotkać nie tylko książki, ale też ich autorów

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.11.2019 07:40, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Długie jesienne wieczory sprzyjają bliskim i dłuższym kontaktom z książką. W księgarni TuCzyTam w Kętach możecie spotkać nie tylko książki, ale też ich autorów.
W księgarni TuCzyTam w Kętach możecie spotkać nie tylko książki, ale też ich autorów

Polecamy waszej uwadze wydarzenia, jakie przygotowaliśmy tej jesieni, które w najbliższym czasie przed nami i na które serdecznie zapraszamy.

27.11.2019 godz. 18:00 - spotkanie autorskie z Joanną Lamparską - autorka śledzi tajemnice Dolnego Śląska, zbiera informacje o zaginionych w czasie II wojny światowej zabytkach i dokumentach. Napisała kilkanaście książek, w tym wiele "przewodników innych niż wszystkie", w których w pełen fantazji sposób prowadzi Czytelników przez niezwykłe historie zamków, pałaców i podziemi. Jej najnowsza książka to "Imperium małych piekieł" wydana przez ZNAK.

3.12.2019 godz. 18:00 - spotkanie wokół książki "W starym kinie Stanisława Janickiego" z udziałem autora książki Andrzeja Pacuły oraz bohatera książki Stanisława Janickiego. To będzie niezwykłe spotkanie połączone z projekcją filmu dokumentalnego w reżyserii Stanisława Janickiego.

04.12.2019 godz. 18:00 - spotkanie z dr Grażyną Pająk, autorką m.in. "Każdy kęs ma znaczenie". Pani doktor - legenda polskiej dietetyki - podzieli się z nami swoją wiedzą o zdrowym odżywianiu, zdrowym stylu życia.

13.12.2019 godz. 11:00 - spotkanie autorskie z Anielą Cholewińską-Szkolik, autorką m.in. bardzo lubianej przez dzieci serii o Misi i jej małych pacjentach.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Obowiązują na nie zapisy telefoniczne: 695 670 614 lub osobiście w księgarni w Kętach.

Oprócz spotkań autorskich organizujemy także tematyczne zajęcia czytelnicze oraz seanse filmowe. Są to spotkania otwarte, ale mogą to być również spotkania dla grup zorganizowanych, po wcześniejszym ustaleniu daty oraz tematu zajęć.

Jednym z naszych najbliższych planów jest także zorganizowanie warsztatów z nagrywania filmików na YouTubie pod hasłem "Nagrywamy czytanie" - zapraszamy wszystkich chętnych 23.11.2019 o godz. 13:00. Szkolenie będzie ogólne, ale chcemy stworzyć filmiki z poleceniami waszych ulubionych książek, jeśli chcecie spróbować swoich sił przed kamerą, zachęcamy do udziału w naszych warsztatach.

25.11.2019 godz. 10:00 - Dzień Pluszowego Misia - zajęcia czytelnicze połączone z zabawą dla najmłodszych - w wieku około 3-6 lat.

Jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi wydarzeniami, zachęcamy do polubienia i obserwowania naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/ksiegarniatuczytam/ gdzie informujemy o wszystkich zbliżających się spotkaniach.

Spotkania są dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy