reklama

W czwartek otwarcie okazałego obiektu nowego Centrum Kultury

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.03.2021 14:30,
Budowa trwała zaledwie kilkanaście miesięcy.
W czwartek otwarcie okazałego obiektu nowego Centrum Kultury

18 marca otwarte zostanie Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera w Suchej Beskidzkiej. Budowa wielkiej, nowej instytucji trwała zaledwie kilkanaście miesięcy. Centrum znajduje się u zbiegu ul. Mickiewicza i Handlowej w Suchej Beskidzkiej,

Okazały, wyróżniający się obiekt ma kubaturę 21 tys. m3 i ponad 3,5 tys. m2 powierzchni użytkowej. Sala widowiskowo-kinowa pomieści 300 osób, wyposażona jest w nowoczesny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy oraz projektor kinowy.

W piątek, już dzień po otwarciu, w nowym Centrum wyświetlone zostaną pierwsze seanse filmowe. Repertuar na kolejne dni został opracowany, ale niestety nie zostanie zrealizowany ponieważ od soboty (20.03) kina w całym kraju, zgodnie z decyzją rządu, muszą zostać zamknięte.

Bilety nabywać można już teraz on-line poprzez stronę www.ckifsucha.pl. Po otwarciu CKiF w dniu 18 marca kasa kina będzie czynna od piątku od godz. 10.00, a w kolejnych dniach zgodnie z godzinami otwarcia CKiF.

Repertuar:

Piątek 19 marca:

16.00 Co w duszy gra
19.00 Tenet



źródło: UM Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 18.03.2021 12:27

Takie krótkie subiektywne porównanie na celowo wybranych kilku przykładach gdzie prowadzą odmienne horyzonty myślowe, systemy wartości i sposób widzenia świata oraz przekonań kto jest dla kogo, jak używać posiadanej władzy i co jest w życiu ważne. Sucha Beskidzka: rozwój szkolnictwa, m.in. utworzenie i rozwój szkoły muzycznej, kultura i sztuka: muzeum, przejęcie zasobów wadowickiego muzeum, nowy dom kultury, kino, pierwsza w Polsce i w tej części Europy instalacja uzdatniania wody pitnej z użyciem japońskich filtrów membranowych, czyli świetnej jakości woda pitna praktycznie bez użycia tzw. chemii. Dotacje dla instalacji solarnych w wysokości ponad 70% ze szwajcarską pomocą. Andrychów: bezrobocie, strefa ekonomiczna na osuwisku, markety, kolejne hipermarkety, brak wsparcia miejscowych mikrofirm, likwidacja szkoły, zaniedbanie innych szkół, zaniedbanie dróg gminnych, nadal brak wodociągu w Targanicach Górnych, ale dwa baseny, wycinka drzew na Pańskiej Górze nazwana rewitalizacją, wyjąca turbina w centrum miasta, drogie, wadliwe miejskie autobusy zasilane ropą, plan ściągnięcia nadających się do zgazowania śmieci z okolicznych gmin. Swoją drogą porównanie stron internetowych obu miast też jest bardzo ciekawe i dużo mówi jak i gdzie można żyć, i na co można liczyć ze strony samorządu lokalnego wybierając odpowiednio miejsce swojego zamieszkania.

zdzislaw, 17.03.2021 23:19

W Andrychowie Żak już 10 lat buduje Galerię Kultury. Na razie mamy tylko trzecią wizualizację i niszczenie andrychowskiej kultury we wszelki możliwy sposób.

zdzislaw, 17.03.2021 23:18

W Andrychowie Żak już 10 lat buduje Galerię Kultury. Na razie mamy tylko trzecią wizualizację i niszczenie andrychowskiej kultury we wszelki możliwy sposób.

Mgr Ahrańczyk, 17.03.2021 17:25

,,No ładne cacko...' :-) Niestety minister zrobił psikusa i będzie tylko jeden ,, kolejny dzień'. Co jeszcze zostanie zamknięte? Czy tylko YT zostanie? https://www.youtube.com/watch?v=VPHXVE_ukfo

FeelFree, 17.03.2021 16:31

https://pl.wikipedia.org/wiki/Billy_Wilder#/media/Plik:Billy_Wilder_plaque_on_Market_Square_in_Sucha_Beskidzka.jpg

FeelFree, 17.03.2021 16:31

Gratuluję Suszanom nowego Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera - Suszanina z urodzenia. Gratuluję także, korzystając z okazji burmistrza.... Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Pana Stanisława Lichosyta oraz wszystkich osób, które przyczyniły się do realizacji tej wspaniałej inwestycji. שָׁלוֹם עֲלֵיכֶם