W czwartek ciekawe spotkanie w Domu Kultury

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 23.09.2020 18:30, INFORMACJA PRASOWA
W czwartek ciekawe spotkanie w Domu Kultury
W czwartek (24.09) Dom Kultury w Kętach zaprasza na.... podróż w zupełnie egzotyczny zakątek świata, czyli do Etiopii.

To w tym kraju znajduje się niezwykła pustynia z lawy, będąca najgorętszym miejscem na ziemi, z Etiopii wywodzi się kawa, którą pija się z solą i masłem.

- Podczas spotkania poznamy też z bliska najbardziej dzikie plemiona świata i będziemy świadkami pewnej dziwnej ceremonii pasowania chłopca na mężczyznę... Posłuchamy też o plemieniu, w którym do dzisiaj wykonuje się szokujące zabiegi inicjacyjne dziewcząt. Dowiemy się też jak smakuje sfermentowany naleśnik i poznamy historię najstarszego człowieka na ziemi - zachęcają organizatorzy.

Spotkanie poprowadzi Michał Szulim - autor bestsellerowej książki "Miejsce za miejscem, czyli podróże małe i duże" (2017) oraz jej kontynuacji (2019); twórca bloga
Miejscezamiejscem.pl, wokalista zespołu PLATEAU, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 800 koncertów, podróżnik, dziennikarz Radia Dla Ciebie, współpracownik pisma podróżniczego "All Inclusive"

24.09.2020 r., godz. 18.00
Dom Kultury w Kętach, sala widowiskowa
Wstęp - tylko 10 zł

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy