Vixen: to co wstydzisz się pokazać to twój cenny towar

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.03.2021 12:00, PG
Nowy utwór rapera z Czańca trafił do sieci.
Vixen: to co wstydzisz się pokazać to twój cenny towar

Vixen a właściwie Dariusz Szlagor to 31 – letni to zanany w całej Polsce raper, wokalista i producent muzyczny. Choć na co dzień żyje i pracuje w stolicy, to pochodzi z pobliskiego Czańca a urodził się w Żywcu. Ma na swoim końce kilkanaście wydanych albumów oraz miliony wyświetleń teledysków na Youtubie. Od 2016 r. jest reprezentantem Agencji Artystyczno-Wydawniczej MaxFloRec. Wcześniej współpracował z Peją.

Premiera jego jego serialu muzycznego o nazwie "Novy kawałek serca", która zapowiada jego nowy album przebiegła w kontrowersyjny sposób.

Artysta poinformował swoich fanów, że trafił do szpitala co nie miało miejsca a było elementem strategii promocyjnej. Zabieg ten ma jednak głębsze przesłanie, śledźcie social media Vixena.

I posłuchajcie tej wyjątkowej piosenki.

Numer jest drugim oficjalnym singlem zapowiadającym album NOVE SERCE. Droga to zarazem drugi odcinek serialu KAWAŁEK NOVEGO SERCA. Całość składać się będzie z 4 klipów łączących się w spójną historię. Kolejne single i teledyski będą ukazywały się w 2 tygodniowych odstępach. Premiera kolejnej części już 7.04.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy