Uwaga! Ostatnie wolne bilety na koncert Teresy Werner

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.02.2019 14:35, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Mimo, iż koncert Teresy Werner z zespołem odbędzie się w Andrychowie dopiero 23 marca w sprzedaży zostały ostatnie sztuki biletów.
Uwaga! Ostatnie wolne bilety na koncert Teresy Werner

Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak: „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” czy „Kocham swoje morze”. Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Mimo, iż koncert Teresy Werner z zespołem odbędzie się w Andrychowie dopiero 23 marca w sprzedaży zostały ostatnie sztuki biletów.

Piosenkarka pochodzi z Nakła Śląskiego. Od 16 roku życia związana była z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”. W 1998 roku odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Srebrnym Krzyżem Zasługi. W 2013 roku wyróżniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Odznaką Honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Autorka tekstów. W swoim dorobku artystycznym posiada płyty o statusie złotym i platynowym. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in.: Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD.

Obecnie Teresa Werner pracuje nad swoim czwartym albumem studyjnym z którego premierowe piosenki usłyszycie już na koncercie w Andrychowie.

23 marca (sobota) godz. 16.00 | TERESA WERNER – koncert w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie:

Ceny biletów: 60 zł (sala widowiskowa, balkon). Bilety online: Kliknij tutaj aby kupić bilet na koncert Teresy Werner


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy