Udany koncert Skaldów dla Kamili

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.04.2019 14:10, PG
Koncert pod tytułem „Wiosna dla Kamili” został zorganizowany, by pomóc w rehabilitacji nastoletniej mieszkanki Kęt - Kamili, która zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym.
Udany koncert Skaldów dla Kamili

Ikona polskiej muzyki rockowej, Skaldowie, zagrała niezapomniany koncert w domu kultury w Kętach w sobotę (06.04. Koncert pod tytułem „Wiosna dla Kamili” został zorganizowany, by pomóc w rehabilitacji nastoletniej mieszkanki Kęt - Kamili, która zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Muzycy nie zawiedli – na scenie pokazali swój kunszt muzyczny i udowodnili, iż wiosnę w sercu można obudzić w sobie niezależnie od pory roku oraz wieku…

Podczas 1,5 – godzinnego spotkania zagrali i zaśpiewali swoje największe hity, takie jak: „Wszystko kwitnie wkoło”, „Prześliczna wiolonczelistka” czy „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”. Dodatkową niespodzianką dla Kamili oraz zgromadzonych widzów był występ koleżanki Kamili z klasy- Marty, która zaśpiewała na scenie kilka piosenek zespołu razem z panami Jackiem i Andrzejem Zielińskimi.

Po koncercie fani mogli otrzymać autograf od artystów i zakupić płyty Zespołu, a także zaopatrzyć się w pyszne domowe ciasto, piękne folkowe poduszki i obrazki, które powstały pod okiem pani Agnieszki Łatanik i pani Doroty Katańskiej, nauczycielek z SP Nr 1 w Kętach. Kamila otrzymała także piękny tort ufundowany przez panią Ilonę Kulę, Dyrektora PZ Nr 10 w Kętach. W ramach prezentu urodzinowego Park Rozrywki Energylandia zaprosił główną bohaterkę koncertu Kamilę i jej mamę do Parku.

Wiosenny koncert nie odbyłby się, gdyby nie ogromna życzliwość wielu osób.

Chcemy serdecznie podziękować pani Sylwii Brzozowicz, Dyrektorowi Domu Kultury w Kętach oraz jej pracownikom, bez których to ogromne przedsięwzięcie, jakim jest organizacja koncertu, nie miałoby szans na powodzenie. Piękną scenografię zawdzięczamy Kwiaciarni Praga Anna Bryzek, Bukieciarni Beata Capanada, pani Ewie Płonce, panu Adamowi Byrskiemu oraz pani Agnieszce Łatanik. Składamy gorące podziękowania za wsparcie finansowe dla: Piekarni Skiba, Grupie Kęty, JSW SA, Grupie Alumetal, firmie Witmet, firmie Aksam, Powiatowemu Zespołowi Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach, Powiatowemu Zespołowi Nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego
w Kętach, firmie Szczęśniak Pojazdy Specjalne, firmie Hutnik, firmie Górecki.
Podziękowania składamy także dla wielu osób prywatnych, które przekazały datki na organizację Koncertu.

Specjalne podziękowania składamy pani Katarzynie Szymalskiej, pani Annie Mrowiec, pani Annie Brańce, pani Małgorzacie Czech, a także Wam, Drogie „mamy klasowe”, za dar serca w postaci pysznych ciast na kiermasz charytatywny.

Dziękujemy również wszystkim widzom, którzy zechcieli obejrzeć wiosenny koncert dla Kamili.

„Wiosna - cieplejszy wieje wiatr

Wiosna - znów nam ubyło lat

Wiosna - wiosna wkoło, rozkwitły bzy (…)

Wszystko - kwitnie wkoło - i ja i ty (…)” - informują organizatorzytekst, foto: Komitet Społeczny „Gramy dla Kamili”

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy