reklama

TVP zrobiła kolejny koncert w Wadowicach w czasie pandemii koronawirusa [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 14.05.2021 07:20, GM
Kto zasiadł na widowni?
TVP zrobiła kolejny koncert w Wadowicach w czasie pandemii koronawirusa [FOTO]
W czwartek 13 maja minęła dokładnie 40 lat od zamachu na Jana Pawła II. Z tej okazji Archidiecezja Krakowska, Telewizja Polska S.A. oraz Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zorganizowali w Wadowicach koncert dziękczynny.


Wystąpili: Eleni, Piotr Cugowski, Tomasz Szczepanik, Sebastian Karpiel - Bułecka, Olga Szomańska, Alicja Szemplińska, Dariusz Malejonek "Maleo", Kamil Czeszel z towarzyszeniem Chóru Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie.

Początkowo wydawało się, że będzie to widowisko typowo telewizyjne tylko z udziałem artystów, niedostępne dla osób zewnątrz. Wszak ciągle obowiązują restrykcje związane z pandemią koronawirusa. Nie można organizować wydarzeń typu koncerty itp. Nie można się gromadzić. Premier Mateusz Morawiecki zdecydował ostatnio, że dopiero od 21 maja nastąpi otwarcie kin, teatrów i instytucji kultury. Z uwagi właśnie na "ograniczenia wynikające z pandemii" dziennikarzom odmówiono akredytacji na czwartkowy koncert.

Wszystko można było zobaczyć "na żywo" w czwartek (13.05) po godzinie 20:00 w TVP 1. Okazało się jednak, że widownia bynajmniej nie świeciła pustkami. W pierwszych rzędach zasiedli na niej m.in. lokalni politycy PiS, biskupi i osoby w jakiś sposób uprzywilejowane w dzisiejszych czasach, które otrzymały zaproszenie.

Zobaczcie zdjęcia.


koncert wadowice 13 maj

koncert wadowice 13.05
FOTO:. Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kamieni.kupa, 14.05.2021 08:24

Ależ redaktorów tego peowskiego portalu uwierają media, które przestały przekazywać ich narrację. Monopol medialny skończył się w 2015 roku i z tym nie możecie się pogodzić.

Burakz wiejskiej , 14.05.2021 07:43

mafia pisuarowa może wszystko, jakie to jest religijne ? a pelikany będą łykać