reklama
reklama

Turbopomoc dla Oliwierka. W weekend duże wydarzenie motoryzacyjne

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 22.09.2022 07:30, INFORMACJA PRASOWA
Już w ten weekend oficjalne zakończenie sezonu zbiórek charytatywnych Turbo Pomoc 2022.
Turbopomoc dla Oliwierka. W weekend duże wydarzenie motoryzacyjne
Podczas wydarzenia zbierane będą pieniądze dla chorego na SMA Oliwierka z Wadowic oraz na budowę ośrodka dla niepełnosprawnych w Jawiszowicach.

Do pierwszego dnia akcji (w sobotę 24 września br.) można dołączyć poprzez licytację miejsca w fotelu pasażera w wybranym przez siebie samochodzie.

Lista dostępnych aut i licytacje pod linkiem: https://www.turbopomoc.pl/licytacje-przejazdow

- Na kierowców i uczestników czeka całodniowa rywalizacja na 270km trasie. Startujemy o 8:30 na MOLO Osiek i dalej lecimy na Dinolandię – Babią Górę – Moto Park w Krakowie. Tam po rozgrywce torowej wyjeżdżamy po godzinie 19:00 z powrotem na Osiek.
W ustalonych checkpointach uczestnicy będą mieli do wykonania różne zadania, m.in. przepychanie tira na czas, troleje i jazda bokiem, kurs prawa jazdy i koperta traktorem z przyczepką.
W tym dniu dołączą do nas takie osoby jak Poczciwy Krzychu, Mazek czy też Leszko Moto TV. Myślę, że sporo osób chciałoby trafić do ich drużyny, a jeśli nie – to przejechać się chociaż super samochodem i miło spędzić czas
Duża dawka humoru i motoryzacji, połączona z pomaganiem. Całość zebranych w ten sposób środków trafia na ww. cele zbiórki. Zapraszamy do licytacji

- informują organizatorzy.

Drugi dzień eventu to stacjonarne wydarzenie na MOLO Osiek. W niedzielę 25 września 2022 ruszymy pełną parą już o godzinie 11:00.

- Chociaż sporo rzeczy zależnych jest od pogody to uważamy, że nie przestraszy nas byle deszczyk, czy tam lekki chłód. Dlatego specjalnie dla Was mamy przygotowane:
Loty helikopterem.
Loty balonem.
Rowery.
Symulatory F1 i GT.
Przejazdy w sportowych samochodach.
Eurobungy.
Dmuchańce i zjeżdżalnie.
Bańki mydlane.
Malowanie twarzy.
Stoisko z gadżetami Turbo Pomoc.
Popcorn.
Kiełbaski z grilla i lane piwko.
Kiermasz ciast.

Miejmy nadzieję, że zrealizujemy wszystkie atrakcje! Wydarzenie planowo zakończy się około godziny 18:00. Zapraszamy wszystkich do udziału. Razem możemy więcej!

- informują orgazatorzy.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 22.09.2022 09:18

Co rok we wrześniu było to w Andrychowie a teraz lipa!!!!! A jeszcze tydzień temu synowie o to pytali.... Do Osieka niech sami sobie jadą organizatorzy. Widać że ważniejsza jest reklama molo.