reklama

Trzy dni koncertów nad Skawą. Od piątku Reggae Most

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.08.2018 15:15, INFORMACJA PRASOWA
„Reggae Most” to muzyczne wydarzenie, które od wielu lat rozbrzmiewa na wadowickich bulwarach wieńcząc okres wakacyjnego wypoczynku. Tegoroczna odsłona festiwalu potrwa aż trzy dni!
Trzy dni koncertów nad Skawą. Od piątku Reggae Most
„Reggae Most” to nie tylko muzyka, scena i koncerty. To przede wszystkim miejsce spotkania ludzi ceniących i rozumiejących ideę naszego festiwalu. Od piętnastu lat Wadowickie Centrum Kultury stara się zbudować swoisty „most” stanowiący przestrzeń wspólnej, przyjaznej zabawy miłośników różnorodnych gatunków muzycznych. Festiwal propaguje wyłącznie pozytywne wartości zawierające się w przekazie szeroko rozumianej kultury reggae. Łączy w jednym miejscu ludzi z różnych środowisk dając tym samym możliwość zacieśniania więzi, dyskusji i wymiany poglądów.

Wadowicki Festiwal Międzykulturowy „Reggae Most 2018” odbędzie się w dniach 23 – 24 – 25 sierpnia na terenie bulwarów nad Skawą.


Już w czwartek wieczorem (23 sierpnia) organizatorzy zapraszają na plenerowy pokaz filmu „Jesteś Bogiem”. Film, który można polecić nie tylko fanom hip – hopu i Paktofoniki… Będzie to wydarzenie o tyle ciekawe, że już nazajutrz na scenie Reggae Mostu wystąpi POKAHONTAZ! Znawcom i koneserom nie trzeba przedstawiać…

- Zanim jednak zaprosimy Was do kina na Bulwarach proponujemy rozgrzewkę przed piątkowymi i sobotnimi koncertami. Od 16:00 odbywać się będą pokazy Zumby, a od 16:30 wodne konkurencje, czego zwieńczeniem będzie I Wadowicka Bitwa Wodna! - informują organizatorzy.

24 i 25 sierpnia (piątek i sobota), impreza na Bulwarach rozpocznie się już od godz. 14:00. Czynna będzie strefa Food Truck, odbywać będą się spotkania, animacje i warsztaty. Koncerty rozpoczynają się: w piątek o godz. 19:00, a w sobotę o godz. 18:00.

W piątek, 24 sierpnia o godz. 19:00 na dużej scenie rozpoczną się reggae’owo – hip-hopowe koncerty. Wystąpią: BREFF LIVE BAND, POKAHONTAZ, BAKSHISH i na zakończenie pierwszego dnia koncertów GRUBSON.

W sobotę (25 sierpnia) o godz. 19:00 kolejne koncerty. Scenę "roots reggae" reprezentować będzie DUBRISING. Zaraz po nich wystąpią: GOORAL i EAST WEST ROCKERS. Zwieńczeniem dwudniowych wydarzeń będzie koncert ŁĄKI ŁAN (około 22:30).

Koncerty w tym roku prowadzić będzie Maken, który oprócz tego zaprasza na spotkanie "Moja Jamajka"

Wstęp na festiwal jest płatny w cenie 5 zł dziennie, z wyjątkiem czwartkowego seansu, na który zapraszamy nieodpłatnie. Na cały festiwal dzieci do 13 roku życia mają wstęp darmowy, jednakże ze względu na charakter imprezy dzieci mogą przebywać na terenie festiwalu wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Oprócz działań scenicznych czynna będzie strefa Food Truck, kawa i piwo, warsztaty, spotkania i integracja, a także specjalnie wydzielona strefa relaksu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy