Trwa przejazd kolarzy 76. Tour de Pologne przez nasz region [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.08.2019 16:00, PG/WB
W hołdzie zmarłemu kolarzowi.
Trwa przejazd kolarzy 76. Tour de Pologne przez nasz region [FOTO]
We wtorek (06.08.) trwa 4.etap 76. Tour de Pologne, Jaworzno - Kocierz. Kolarze przemierzają trasę bez ścigania w hołdzie tragicznie zmarłemu dzień wcześniej kolarzowi Bjorgowi Lambrechtowi.

Z szacunku dla Bjorga organizatorzy wyścigu wspólnie z komisją sędziowską oraz grupami kolarskimi podjęli decyzję, że czwarty etap Tour de Pologne będzie zneutralizowany. Trasa została skrócona do 133,7 km, a z dwóch zaplanowanych rund odbędzie się jedna.

Kolarze o godz. 12:30 wyjechali z Jaworzna. O godz. 15.30 kolarze przejechali ul. Beskidzką obok Kocierz Hotel&SPA i udali się w kierunku Wielkiej Puszczy. Około godz. 16:30 mają wjechać ponownie do Kocierz Hotel&SPA na metę zlokalizowaną przy wejściu do parku linowego.

Śledźcie naszą relację na bieżąco na portalu mamNewsaZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy