Tomasz Wolny gwiazdą balu charytatywnego

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 01.03.2019 13:00, PG

Tomasz Wolny to dziennikarz telewizyjny i prezenter znany między innymi z programów: „Pytanie na śniadanie” i „Panoramy”.

Tomasz Wolny gwiazdą balu charytatywnego
Fundacja ''Promyczek'' oraz Kocierz Hotel & SPA organizują VI już Bal Charytatywny.

To nie tylko wspaniała zabawa, ale również możliwość wsparcia rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych z naszego rejonu. Podczas Balu odbędzie się Licytacja Przedmiotów „z duszą”. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na terapię dla dzieci - Podopiecznych Fundacji "Promyczek".

Uruchom Swoje Serce – pomagaj lokalnie!

Bilety: 380 zł /para
W cenę wliczona jest cegiełka na rzecz Fundacji w wysokości 100 zł.

Bilety do nabycia pod nr tel. 532 457 194 lub w Recepcji Hotelu Kocierz

W tym roku gościem specjalnym wydarzenia będzie Tomasz Wolny, dziennikarz telewizyjny i prezenter znany między innymi z programów: „Pytanie na śniadanie” i „Panoramy”.

Tomasz Wolny pracę mediach rozpoczął w TVN24.pl, potem w TVN24 i TVP Poznań. Reporter m.in. magazynów: „Reporter Polski”, „Celownik”, „Kawa czy herbata”. Prowadził magazyn reporterski „Telekurier”, "Reporter Polski", w 2013 zadebiutował jako współgospodarz "Pytania na Śniadanie", a rok później jako prowadzący główny program informacyjny TVP2 "Panorama".

Kilka dni temu został nagrodzony Telekamerą w kategorii prezenter informacji.

Zobaczcie jak zaprasza na sobotni bal.foto: facebook.com/tomaszwolnydziennikarz/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy