reklama

Tłumy na Małopolskiej Nocy Naukowców

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.10.2022 09:45, DK
W ostatni piątek września w Bolęcinie królowała nauka.
Tłumy na Małopolskiej Nocy Naukowców

W Zespole Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Bolęcinie odbyła się kolejna edycja Małopolskiej Nocy Naukowców.Wzorem lat ubiegłych, nie zabrakło wspaniałych wrażeń, których dostarczyły m.in. pokazy, eksperymenty, rozmowy z naukowcami i konkursy.

ZSS w Sułkowicach-Bolęcinie przygotował w tym dniu sporo atrakcji, między innymi obserwacje astronomiczne, planetaryjne podróże kosmiczne, doświadczenia fizyczne, chemiczne oraz biologiczne, mikro i makro kosmos w okularze teleskopów. To wszystko i wiele innych niespodzianek czekało na miłośników nauki.

Ponadto goście mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat fizyki, robotyki, chemii czy biologii.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

wybrykincydentalny, 03.10.2022 07:51

https://www.filemail.com/d/urlsufocfqbshgn

wybrykincydentalny, 03.10.2022 07:51

! NIC U NAS BEZ NAS ! ! STOP SPALARNI ŚMIECI W ANDRYCHOWIE ! ! STOP DZIAŁANIOM WŁADZY BEZ SZEROKICH KONSULTACJI SPOŁECZNYCH ! TO DOTYCZY CIEBIE ! ! ZADBAJ O PRZYSZŁOŚĆ SWOJĄ I TWOICH BLISKICH ! ! ŚCIĄGNIJ, WYPEŁNIJ, PODPISZ, WYŚLIJ, DZIAŁAJ ! UDOSTĘPNIJ KOMU MOŻESZ ! ! CZAS DZIAŁAĆ !