reklama

Tańsze czwartki w kinie w Kętach

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.01.2023 13:10,
Od lutego w czwartki tańsze bilety.
Tańsze czwartki w kinie w Kętach
Dom Kultury w Kętach rusza z akcją "Tanie czwartki w Kinie DK"

Od 9 lutego w każdy czwartek bilet kinowy na dowolny seans będzie można kupić za 14 zł (zamiast 18 zł).

Aktualny repertuar kina w Kętach można sprawdzić na stronie: domkultury.kety.pl/kino

Kino w Domu Kultury w Kętach odwiedziło w 2022 roku dokładne 15469 widzów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 24.01.2023 17:36

Oj mi też się ostatnio oberwało ktoś mi odpisał na komentarz właśnie w tym temacie że wypisuje wulgaryzmy tylko że nic takiego nie jest wstanie się dopatrzyć a moja pisownia jest dostępna między innymi w samej encyklopedi Polskiej pisowni mam nadzieję że instytucje interesują się losami tych mieszkańców zwłaszcza w imieniu dobra małych dzieci jeżeli ktoś kto tak zatrówa spokój w taki sposób będzie zawsze osobą bezkarną i dalej będzie robił swoje pytanie czy taka osoba powinna mieszkać między małymi dziećmi bądź przebywać?

Rybka, 24.01.2023 16:41

Dzień dobry Państwu z całym szacunkiem ale dziś przejeżdżaliśmy samochodem na ulicy Batorego w (Andrychowie) przy wodociągach w obrębie bloku Socjialnego tam naprawdę głośną muzykę słychać szkoda mi tylko dzieci małych podobno były zgłoszenia ale nikt z tym nic nie robi szkoda a my mamy nagrane na kamerce w samochodzie prawdziwa dyskoteka podobno miały być jakieś kontrole i kamery chociażby dla wglądu dla innych mieszkańców czy wszystko tam jest w porządku szkoda nam małych dzieci my mieszkańcy Andrychowa nie milczymy w takiej sprawie zakładamy że każde Dziecko Małe chce mieć spokój i normalne warunki do rozwoju ?