reklama

Tak Energylandia rozpoczęła sezon zimowy [VIDEO]

, Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 26.11.2021 18:40, DK / WB
Winter Kingdom - tak nazywa się zainaugurowany w piątek (26.11) sezon zimowy w Energylandii w Zatorze.
Tak Energylandia rozpoczęła sezon zimowy [VIDEO]
Energylandia w Zatorze ponownie jest czynna. Przyozdobiony w 5 milinów lampek świątecznych park rozrywki zaprasza na Winter Kingdom. Do świąt (23 grudnia) przygotowano mnóstwo dodatkowych, zimowych atrakcji.


W tym czasie park oferował będzie 5 stref zabaw z wyłączeniem tylko atrakcji wodnych. Mowa o strefie Familijnej, Bajkolandii, Ekstremalnej, Smoczym Grodzie oraz Aquatlantis.

W ramach Winter Kingdom świetlne konstrukcje odnajdziemy w każdej części Parku. Wśród dekoracji i ozdób w zimowej Energylandii obowiązkowo znajdzie się pokaźnych rozmiarów, świąteczna choinka! Zielone, niemal 17 metrowe drzewko przyozdobione zostało 2500 kolorowych bombek, światełek i dekoracji.

Fani łyżew będą mogli zasmakować wyjątkowego podwójnego lodowiska. Jedno z nich dedykowane będzie młodszym gościom, a jego tafla będzie miała powierzchnię 140 m2, znów ta dla starszych 660 m2. Jednocześnie oba lodowiska pomieszczą kilkadziesiąt osób.

W okresie przedświątecznym odbędzie się też Jarmark Bożonarodzeniowy. Zaplanowano także spotkanie z Mikołajem w Energylandii w... Smoczym Grodzie.

Zobaczcie nagranie z piątkowego otwarcia Winter Kingdom


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy