Szymon Nikiel po raz kolejny w "The Voice Kids 4"

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 27.03.2021 21:30, red
Chłopak z Roczyn wystąpił w sobotnim programie.
Szymon Nikiel po raz kolejny w

Szymon Nikiel, uczeń szóstej klasy Zespołu Szkół Samorządowych w Roczynach, w emitowanym 5 marca odcinku "The Voice Kids 4" w TVP2 bez problemu przeszedł etap "Przesłuchań w Ciemno", kwalifikując się do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

W kolejnym odcinku, w sobotni wieczór (27.03) rozgrywane były BITWY. W poszczególnych odsłonach na scenie stawało po trzech uczestników - najlepsi przeszli do kolejnego etapu tego programu.

Już na początku sobotniego odcinka wystąpili Szymon Nikiel, Hania Włodarczyk oraz Gabriela Marszał. Wykonali kultową piosenkę z filmu Król Lew "Miłość rośnie wokół nas".

To muzyczne starcie wygrał - zachwycając swoim głosem - Szymon z Roczyn.

Zasady są takie, że spośród 7 finalistów tego odcinka, tylko trzech mogło otrzymać przepustkę do finału. Na końcu trzech najlepszych uczestników sobotniego programu wybierał Dawid Kwiatkowski i niestety nie wybrał Szymona...

Zobaczcie sobotni występ

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy