reklama

Sztab WOŚP w Kętach szykuje się na styczniowy finał [VIDEO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.12.2020 19:15, DK / WB
10 stycznia 2021 roku, pomimo trudnych pandemicznych warunków, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w całej Polsce.
Sztab WOŚP w Kętach szykuje się na styczniowy finał [VIDEO]

WOŚP w 2021 roku będzie wyglądał nieco inaczej. Wolontariusze nadal będą zbierać datki do puszek, będą aukcje itp. Zabraknie natomiast imprez masowych- koncertów, wydarzeń.

W czwartek (10.12) przeprowadziliśmy rozmowę z szefem WOŚP Kęty Tomaszem Klęczarem.

- Wszystkie atrakcje będą „bardziej indywidualne - mówi Tomasz Klęczar.

Zobaczcie nasze nagranie.


10 stycznia na ulicach gminy Kęty zobaczymy ok. 40 wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami i serduszkami. Niestety ze względu na panujące obostrzenia sanitarne w 2021 roku finałowe atrakcje będą miały inną formę.

Nie odbędą się lubiane wydarzenia w Domu Kultury, a bieg „Policz się z cukrzycą” oraz inne wydarzenia przybiorą inną, bardziej indywidualną formę. W tym roku nowość jest możliwość wsparcia przez skorzystanie z eSkarbonki, w której można dokonać wpłaty bez wychodzenia z domu. Link do skarbonki:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy