Święto Pierogów – majówka w Parku Miniatur. Wygraj zaproszenia [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.04.2019 09:20,
Już za kilka dni niezwykła Majówka w Parku Miniatur.
Święto Pierogów – majówka w Parku Miniatur.  Wygraj zaproszenia [AKTUALIZACJA]

Wszyscy kochamy pierogi. Zapach mięsnych farszów, przysmażonej cebulki, smakowitego boczku, jagód i truskawek poczujemy na dziedzińcu Inwałdzkiej Warowni w dniach 27.04 – 5.05. 2019 w długi majowy weekend. Szef kuchni Andrzej Jordanek zapewnia: „codziennie zapraszamy na różnorodne pierogowe niespodzianki”. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnych polskich przebojów (rarytasów):

  • Pierogów z mięsem okraszonych cebulą z boczkiem

  • Pierogów z kapustą i grzybami

  • Pierogów z kaszą gryczaną

  • Pierogów na słodko z truskawkami lub jagodami podanymi z bitą śmietaną

Dla kochających podróże w 1 dzień dookoła świata Park Miniatur proponuje przysmaki kuchni z różnych stron Świata:

  • Pierogi norweskie z łososiem i serem ricotta

  • Pierogi chińskie z farszem i grzybami shitake

  • Pierogi włoskie z serem feta, bazylią i zieloną pietruszką

  • Pierogi arabskie z migdałami i cynamonem (czy można nie spróbować ?)

  • Pierogi ruskie okraszone cebulką

Weekend majowy to nie tylko kulinarna przygoda. W tych dniach Park Miniatur zaprasza rodziny do wspólnej zabawy „Ratujmy skazańca” .

- Mama, tata, synek, córka przejdą przez rycerski obóz szkoleniowy aby uzyskać magiczne kamienie. Następny etap to zdobywanie zaczarowanych amuletów, bez których nie ma co się pokazywać u srogiego kata. Nasz kat podejmie ostateczną decyzję o losach biednego skazańca. Dla wszystkich średniowieczne podziękowanie za pomoc. Cała gra oczywiście na wesoło i każdy bez problemu sobie poradzi z tym zadaniem - zachęcają w Parku Miniatur.

Konkurs: do wygrania 5 dwuosobowych zaproszeń na „Święto Pierogów”. Wystarczy na adres [email protected] przesłać odpowiedź na pytanie: Dlaczego warto wybrać się do Parku Miniatur w Inwałdzie?

Mail musi zawierać odpowiedź na powyższe pytanie, numer telefonu, imię i nazwisko zgłaszającego. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu. 5 najciekawszych naszym zdaniem odpowiedzi, zostanie nagrodzonych.

Na odpowiedzi czekamy do 22 kwietnia do północy.

Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście i skorzystanie z atrakcji w Parku Miniatur „Świat Marzeń” oraz Warowni w Inwałdzie w dniach od 27.04-5.05.2019

Pomocne informacje na : www.parkminiatur.com

AKTUALIZACJA:

Konkurs rozstrzygnięty. Zaproszenia wygrali:

Katarzyna Woźniak
Magdalena Kiszczak
Magdalena Żmuda
Gabriela Marszałek
Ewa Stenka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy