Święto Karpia - Dni Zatora już w najbliższy weekend. Jak zwykle mnóstwo atrakcji i koncertów

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 05.07.2019 11:45,
Zobaczcie program imprezy.
Święto Karpia - Dni Zatora już w najbliższy weekend. Jak zwykle mnóstwo atrakcji i koncertów
Dni Zatora odbędą się w najbliższy weekend, 6-7 lipca. Organizatorzy przygotowali jak zwykle mnóstwo atrakcji, a gwiazdą obu wieczorów będą muzyczne gwiazdy - w sobotę w nocy wystąpi Varius Manx i Kasia Stankiewicz, a w niedzielę wieczorem na scenie zaprezentuje się Natalia Szroeder.

Wszystko będzie się działo na zatorskim rynku. Z tego też powodu kierowcy jadący przez Zator muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.


Jak informuje Urząd Miejski w Zatorze, Rynek w Zatorze będzie całkowicie zamknięty dla ruchu na odcinku od skrzyżowania DK nr 44 z DK nr 28 (ul. Oświęcimska, ul. T. Kościuszki, ul. Krakowska) do skrzyżowania DK nr 28 (ul. Wadowicka) z ul. Jana Pawła II, w następujących godzinach:

Sobota 6 lipca - w godz. 15.00 - 0.30

Niedziela 7 lipca - w godz. 15.00 - 24.00

Objazd dla kierunku Wadowice – Oświęcim, Kraków, Chrzanów, Spytkowice zostanie poprowadzony drogą gminną oraz drogą powiatową przez miejscowości Grodzisko, Trzebieńczyce, Laskowa. Natomiast objazd dla kierunku Andrychów – Chrzanów, Oświęcim, Kraków drogami gminnymi – ul. Jana Pawła II / ul. Księstwa Zatorskiego i ul. Juliusza Słowackiego.

W miejscach objazdów zostanie ustawione dokładne oznakowanie informujące o zmianie organizacji ruchu. Na dwóch głównych skrzyżowaniach będą znajdowały się również patrole służb, które w razie konieczności będą udzielały bliższych informacji o objazdach.

Dodatkowo w godzinach zamknięcia rynku przystanek autobusowy przy placu Kościuszki zostanie przeniesiony na istniejący przy ul Krakowskiej (obok stacji paliw przy drodze nr 44 w kierunku Krakowa).


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy