reklama

SUPER PROMOCJA – DARMOWA KREMÓWKA!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.06.2022 16:47, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
SUPER PROMOCJA – DARMOWA KREMÓWKA!

Każda osoba, która zakupi bilet online do 30 czerwca 2022r. na Wycieczkę Śladami Ojca Św. Jana Pawła II - KREMÓWKĘ wadowicką otrzyma GRATIS !!!

Zakupiony promocyjny bilet online będzie do wykorzystania od 20 czerwca do końca wakacji!

Przypominamy, że wycieczka skierowana jest do każdej grupy wiekowej, do dzieci i młodzieży, ale również do osób dorosłych, seniorów. Trasa obejmuje wszystkie miejsca w Wadowicach związane z życiem Karola Wojtyły. Mijając wszystkie te miejsca muzyczna oprawa przestawi wam ciekawe fakty i anegdoty dotyczące życia Ojca Świętego.Wycieczka ta to idealny sposób na zapoznanie się z ważniejszymi miejscami w Wadowicach, które odegrały w życiu Ojca Świętego ogromną rolę, jest ciekawym rozwiązaniem na upamiętnienie historii życia Jana Pawła II. To połączenie edukacji i przyjemności.

Więcej informacji na temat wycieczki: www.atrakcjewadowice.pl oraz pod nr: 604 580 616

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy