reklama
reklama

Sukces tancerek z grupy DINO. Wygrały prestiżowy przegląd w Warszawie [FOTO]

Region, Andrychów Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.11.2024 18:24,
Drugi rok z rzędu andrychowianki zdobyły GRAND PRIX tego festiwalu.
Sukces tancerek z grupy DINO. Wygrały prestiżowy przegląd w Warszawie [FOTO]
Od wielui lat w Andrychowie prężnie działa Rewia Dziecięco - Młodzieżowa DINO, której młodzi tancerze i tancerki regularnie odnoszą sukcesy - także na skalę ogólnopolską.

W weekend liczna grupa andrychowianek uczestniczyła w XX Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych SPONTAN na scenie Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”

Dziewczyny z grupy DINO ADULTS: Natalia, Emilia, Daria, Anita, Nadia, Nikola, Natalia i Oliwia - wystartowały z dwoma choreografiami: Pani Ani Dovganovskiej „Sami Sobie” z którą wystartowały w kategorii ART DANCE oraz „The Grotto” - w kategorii INNE FORMY TANECZNE.


Podczas Spotkań Tanecznych SPONTAN Tancerzy oceniają dwa składy jury: tzw. Jury Młodzieżowe złożone z tancerzy i tancerek Terów Tańca TEST oraz JAZZ
i Jury Profesjonalne, w którego składzie w tej edycji zasiedli: Katarzyna Kizior, Bartosz Figurski, Michał Adam Góral oraz Simon Kuban.

Werdykty zaskoczyły wszystkich - drugi rok z rzędu andrychowianki zdobyły GRAND PRIX całego Festiwalu.

Kategoria ART DANCE (na 26 prezentacji) układ „Sami Sobie” (z zeszłego sezonu)
???? 2 miejsce od Jury Młodzieżowego
???? Wyróżnienie od Jury Profesjonalnego

Kategoria INNE FORMY TAŃCA (na 11 prezentacji) układ „The Grotto” (nowa choreografia, 2 raz na scenie)
???? 1 Miejsce od Jury Młodzieżowego
???? GRAND PRIX całego Festiwalu od Jury Profesjonalnego

- Zdobyć główną nagrodę GRAND PRIX 2 rok z rzędu na tak prestiżowym konkursie, to niewyobrażalne szczęście i odpowiedzialność - podreślają zespole DINO. - Gratulacje dla wszystkich występujących tancerzy, instruktorów oraz choreografów, poziom wczorajszego Festiwalu był na niesamowicie wysokim poziomie. Mamy teraz naładowane baterie na dłuuugi czas, liczymy, że będziemy spotykać się z Wami jeszcze na niejednej scenie w Polsce.







Foto: Rewia Dziedzięco-Młodzieżowa DINO

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy