reklama

Strefa Mocy - niech MOC będzie z Wadowicami

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.06.2019 11:40, ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Już 11 i 12 czerwca od 18:00 do 22:00 na plenerowej scenie na wadowickim rynku, odbędzie się przystanek Strefy Mocy - rekolekcji bogatych w muzykę i Słowo Boże, głoszone przez małżeństwo charyzmatycznych ewangelizatorów - Witka i Sylwię Wilków. Spotkanie to będzie czasem wspólnego wsłuchiwania się w ewangelię i historie będące świadectwem obecności Boga w ich życiu.
Strefa Mocy - niech MOC będzie z Wadowicami

Organizatorzy wydarzenia, kierując do nas z wielkiej sceny słowo mówione i śpiewane, będą wysławiać Boga w Koncercie Uwielbieniowym. Całe przedsięwzięcie ma na celu zjednoczenie społeczności lokalnej, wzajemną pomoc w odkrywaniu w sobie Bożego działania oraz przeciwdziałanie mowie nienawiści i walkę z hejtem poprzez pełną Mocy mowę miłości. Wydarzenie pomoże również zwiększyć świadomość jak ważna jest w naszym życiu rozmowa z Bogiem oraz jak istotny jest czas na Jego kontemplację.

Wydarzenie zainicjowane jest przez Witka Wilka, a na terenie Wadowic zorganizowane będzie dzięki współpracy dwóch działających wspólnot: Dom Maryi i Effatha. Strefa Mocy uzyskała również poparcie lokalnego Kościoła oraz objęta została patronatem Burmistrza Miasta. Całe przedsięwzięcie wsparte jest przez lokalnych przedsiębiorców, którzy wzięli aktywny udział w jego tworzeniu. To dzięki ich wsparciu oraz dofinansowaniu uzyskanemu z urzędu, wydarzenie odbędzie się na profesjonalnej scenie z użyciem odpowiedniego nagłośnienia. Wystąpią zespoły uwielbieniowe z różnych stron Polski, a także wspólnoty posługujące różnymi formami modlitwy: uwielbienie flagami, czy modlitwa wstawiennicza pod kierownictwem Koordynatora modlitwy wstawienniczej Krystyny Sobczyk z Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej.

Strefa Mocy będzie jednym z największych wydarzeń religijnych Wadowic ostatnich lat. Organizatorzy oczekują wzrostu żywej wiary wśród uczestników - bez ograniczeń co do miejsca, formatu i czasu, a wszystko po to, by głosić prawdę, zerwać kajdany, usunąć przeszkody i zacząć nowe życie… ŻYCIE Z MOCĄ!

Strefa Mocy przyczyni się do głębszego odczuwania jedności, tożsamości wśród lokalnej społeczności, a także pozwoli, w czasach ciągłego pędu i nadmiaru obowiązków, przystanąć na moment i spotkać żywego Boga. Organizatorzy zapewniają, że uczestnicząc w wydarzeniu można tylko zyskać!

Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na Fanpageu “Strefa Mocy w Wadowicach”.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 10.06.2019 19:50

o ile pamietam RMF mial takie haslo reklamowe, oby sie nie dowiedzieli o plagiacie, bo slono zaplaca