Spotkanie z popularnym zakonnikiem

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 14.03.2019 10:50, INFORMACJA PRASOWA
W Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się spotkanie z ojcem Leonem Knabitem OSB, prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym Benedyktynem z Opactwa w Tyńcu.
Spotkanie z popularnym zakonnikiem

W czasie spotkania zostanie zaprezentowana najnowsza książka autorstwa o. Leona pt. "...AŻ PO KRAŃCE ZIEMI", która została napisana właśnie pod kątem tegorocznego Wielkiego Postu.

Spotkanie odbędzie się w środę 27. marca br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej na ul. Broniewskiego.

W czasie spotkania będzie można zakupić najnowszą książkę o. Leona wraz z jego autografem. Zapraszamy do Starego Kina po odbiór darmowych wejściówek! Jedna osoba może odebrać max. 2 wejściówki.

- WEJŚCIÓWKI DO ODBIORU OD PIĄTKU (15 marca) W STARYM KINIE - informują organizatorzy spotkania z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy