Spotkanie w Klubie Podróżnika po wakacyjnej przerwie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 27.09.2019 09:45, PG
Tym razem będzie o Iranie.
Spotkanie w Klubie Podróżnika po wakacyjnej przerwie

Po wakacyjnej przerwie powracają spotkania w Klubie Podróżnika Koła PTTK „Chałupa", które odbywają się w Klubie ASM w Andrychowie przy ul. Lenartowicza 7. W poniedziałek (30.09.) o godz. 19.00 o swoich wrażeniach z podróży do Iranu opowie Jadwiga Janus. Wstęp wolny.

Wylądowałam w Teheranie o świcie; z plecakiem wypełnionym po brzegi nie tyle ciuchami, co niepewnością i strachem. Pragnienie doświadczenia Persji było tak silne, że nie miałam wyjścia, musiałam stawić czoła wszystkim stereotypom. Wraz z pierwszym krokiem postawionym na irańskiej ziemi, runął pierwszy mit. Każdy kolejny dzień burzył następne. Niepewność i strach ustąpiły miejsca totalnemu zachwytowi. Czym? Wszystkim. Pięknem krajobrazów i zabytków, kultywowaniem tradycji rodzinnych, porządkiem, a ponad wszystko... ludźmi. I Wam chcę o tym opowiedzieć. Może uwierzycie... nie tylko w moją opowieść, ale i w człowieka!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy