reklama

Spotkanie autorskie z Gabrielą Molesztak

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.07.2018 15:08, INFORMACJA PRASOWA
Spotkanie autorskie z Gabrielą Molesztak
W piątek, 13 lipca, o godzinie 17:00 w Kawiarni Czarny Groń odbędzie się spotkanie autorskie z Gabrielą Molesztak.

Gabriela Molesztak – z domu Leśniak. Ur. 22.05.1993 roku w Wadowicach. Żona i mama dwójki uroczych szkrabów. Pisze opowiadania, wiersze, wierszyki i bajki dla dzieci. Debiutowała w 2016 roku powieścią obyczajową pt. „Smutek radości”. Związana przez pewien czas z Miesięcznikiem Ludzi Wolnych „Libertas”. Jako nastolatka układała bajki dla swoich sióstr, teraz chętnie tworzy z myślą o własnych dzieciach.

Poniżej fragment książki:

Wiktorek jest odważnym i pełnym energii, pięcioletnim chłopcem. Każdego wieczoru słucha z przejęciem opowiadanych przez Tatę historii. Zresztą nie musi ich sobie wyobrażać! Bohaterowie bajek istnieją naprawdę! A to wszystko za sprawą pewnego zaczarowanego przedmiotu, który pewnego razu Wiktorek otrzymuje od Taty w prezencie. Co czeka ich w rozśpiewanej i roztańczonej Krainie Dinomuzyków? I jak Wiktorek pomoże w rozwiązaniu problemu Małego Muszu?

Dalsze przygody Wiktorka odnajdziecie Państwo już wkrótce w książeczce pt.

„Zaczarowana Latarka. W Krainie Cykającej Wskazówki”

oraz

„Zaczarowana Latarka. Wiktorek i Piraci – Kompas Przeznaczenia.”

Podczas spotkania będzie można zakupić książeczki w cenie 15 zł.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy