reklama

Spektakl dla dzieci i dorosłych na placu Mickiewicza [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.07.2021 18:25, PG
Zobaczcie zdjęcia.
Spektakl dla dzieci i dorosłych na placu Mickiewicza [FOTO]

W sobotę (03.07.) po południu na placu Mickiewicza można było zobaczyć wyjątkowe przedstawienie. Spektakl dla dzieci i dorosłych „Kosmiczna Podróż Guliwera” przygotował Teatr Klinika Lalek. Spektakl poprzedzony był warsztatami pantomimy.

Teatr ten powstał w 1988 roku na wydziale lalkarskim szkoły teatralnej we Wrocławiu. w 1991 r. przeniósł się do Wolimierza i odtąd działa jako wiejski i wędrowny teatr lalkowy.

Na magicznym statku Guliwera płyniemy do gwiazd. Tymczasem na podobieństwo meteorytu spada z nieba na Ziemię wielkie Kosmiczne Jajo z informacją dla ludzkości. Niefortunnie uderza prosto w okręt Guliwera i łamie go wpół. Następnie toczy się aż do Krainy Liliputów, gdzie nieustannie trwają absurdalne wojny. Teraz tylko Guliwer może pomóc Jaju wrócić na niebo, by spełniła się przepowiednia gwiazd o nowej erze miłości i szacunku wobec wszystkiego i wszystkich…

Aktualnie znaleźliśmy się w przełomowym momencie historii naszej planety.

Nocą 21 grudnia 2020 roku świat wszedł w Erę Wodnika.

Planety Jowisz z Saturnem ustawiły się wobec siebie na niebie w jednej linii tak, że widziane z Ziemi wyglądały na nieboskłonie jak jedna planeta. Według astrologów oznacza to ogromne zmiany w ludzkiej mentalności.

Nadejście Ery Wodnika obwieszcza światu koniec starego i początek nowego życia; koniec wojen i kłótni – początek pokoju i szacunku wobec natury i wszystkich istot. Nie wystarczy żyć, liczy się to jak żyjesz.


Wydarzenie zorganizowało Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Zobaczcie zdjęcia:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy