Ruszyła zbiórka VIII Biegu po Serce Zbója

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.09.2020 08:15, PG
Cel zbiórki to 25 tys. zł.
Ruszyła zbiórka VIII Biegu po Serce Zbója

Jak poinformowała nas Anna Buda z Miejskiego Ośrodka Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie, w poniedziałek wystartowała VIII edycja Biegu Po Serce Zbója Spod Złotej Górki.

W tym roku z powodu pandemii wydarzenie odbędzie się na innych zasadach. Od dzisiaj do 14.10.2020 można zbierać kilometry i wpłacać datki na Marcelinkę poprzez portal zrzutka.pl

Może to właśnie ten moment, żeby zadbać o swoje zdrowie, podjąć nowe wyzwanie czy wprowadzić do swojego życia odrobinę aktywności fizycznej i połączyć przyjemne z pożytecznym pomagając przy tym małej Królewnie?

Liczy się każda wpłata, a wpłacanie przez zrzutkę wcale nie wymaga od nas wysiłku! Cel jest ambitny - 25 tys. zł, deadline 14.10.2020 r., ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ! My uwielbiamy sport, ryzyko i ... szampana i gorąco liczymy, że przy Waszej pomocy i gorących sercach osiągniemy cel i wspólnie wypijemy go za zdrowie Marcelinki już 14.10! Razem z Fundacją ''Promyczek'' zrobimy wszystko, żeby nam się udało!- zachęca MOSKiT Andrychów.

Zdjęcia należy wrzucać w media społecznościowe obowiązkowo z hasztagiem #biegzbója2020Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy