reklama

Ruszył nowy sezon w Energylandii w Zatorze [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.05.2021 10:00, DK / WB
W piątek (21.05) ponownie otwarte zostały bramy parku rozrywki Energylandia w Zatorze.
Ruszył nowy sezon w Energylandii w Zatorze [FOTO]
Z poślizgiem spowodowanym wprowadzonymi przez rząd zakazami, w piątek 21 maja otwarty został park rozrywki Energylandia w Zatorze.

W otwarciu uczestniczyło wielu gości, w tym Olga Ewa Semeniuk, reprezentująca Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii czy wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

Było oczywiście symboliczne przecięcie wstęgi, a później pierwsi spragnieni rozrywki goście przekroczyli bramy Energylandii.


Jak teraz będzie działać Energylandia?


Wszystkie atrakcje są dostępne dla gości, jednak póki co co ze względu na wytyczne i aktualne przepisy, Energylandię obowiązuje utrzymanie max. 50% przepustowości. Obecnie wejście do Parku nie wymaga rezerwacji. Bilety można zakupić bez rezerwacji w kasach na miejscu, jak i internetowo.

Do 28 maja z restauracji będzie można korzystać na świeżym powietrzu - w ogródkach.

Zgodnie z planem codziennie będą się odbywać pokazy i widowiska, jednak na razie na widowniach będzie mogło zasiadać 50% publiczności.

ZOBACZCE NAGRANIE


Energylandia oferuje swoim gościom możliwość wykorzystania bonu turystycznego przy zakupie biletów do Parku. Aby zrealizować bon, wystarczy oprócz zakupu biletu, wybrać jedną dodatkową usługę w postaci posiłku lub noclegu. Bon turystyczny można zamienić na dowolne bilety dla całej rodziny.

Bon turystyczny na terenie Parku można wykorzystać, decydując się na jedną z trzech kombinacji bilet + nocleg (np. pole namiotowe w cenie 10 złotych za dobę), bilet + kupon na posiłek (każdy kupon ma wartość 50 złotych, które można dowolnie wykorzystać we wszystkich dostępnych lokalach na terenie Parku - nawet dobierając większą ilość kuponów) lub bilet + nocleg + kupon na posiłek (jako połączenie wszystkich dostępnych usług).


energylandia zator

otwarcie energylandii

energylandia zator

energylandia park rozrywki

energylandia zator

energylandia zator

energylandia zator

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy