reklama

Roots Rockets i Lena Czechowicz w Must Be The Music [FOTO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.04.2015 00:00, (red)
Wystartowała kolejna edycja polsatowskiego muzycznego show Must Be The Music. W świąteczną niedzielę można było zobaczyć młodych artystów z Andrychowa i Wadowic.
Roots Rockets i Lena Czechowicz w Must Be The Music [FOTO]

Wystartowała kolejna edycja polsatowskiego muzycznego show „Must Be The Music. W tym roku ponownie będzie akcept andrychowski.
Jak się dowiadujemy, po raz drugi w Must Be The Music swoich szans spróbuje andrychowski zespół „Roots Rockets”.
Już kiedyś występowali w tym programie – w VI edycji  jesienią 2013 roku. Byli o krok od wielkiego finału, zebrali znakomite recenzje od jurorów.  
Nieoficjalnie wiadomo, że „Roots Rockets” wystąpią w eliminacjach Must Be The Music w przyszłą niedzielę wieczorem.
Zespół Roots Rockets powstał jesienią 2010 roku w Andrychowie. 

Po raz drugi w Must Be The Music swoich szans próbuje andrychowski zespół „Roots Rockets”. Już kiedyś występowali w tym programie – w VI edycji  jesienią 2013 roku. Byli o krok od wielkiego finału, zebrali znakomite recenzje od jurorów.  

 

Teraz mają drugie podejście. Andrychowianie wystąpili w eliminacjach w "Must Be The Music" w świąteczną niedzielę, 5 kwietnia w Polsacie. Zaprezentowali własny utwór pt. "Droga Wstecz".

 

- Zaskoczona jestem waszym graniem. Masz bardzo interesujący wokal – chwaliła grupę Kora, jedna z jurorek.

 

W niedzielnym Must Be The Music wystapiła także wadowiczanka Lena Czechowicz - razem z muzycznym partnerem Filipem Nowakowskim (gra również w zespole Roots Rockets). Wcześniej Lena występowała w "Szansie na Sukces" i "Bitwie na głosy". W niedzielę zaśpiewała "Spadochron" Meli Koteluk.

 

Zarówno występy Roots Rockets jak i Leny Czechowicz i Filipa Nowakowskiego otrzymały 4x "Tak" od jurorów i przechodzą do kolejnego etapu Must Be the Music.

 

Lena Czechowicz była chwalona za głos i niebanalną aranżację odbiegającą od oryginału. Jurorzy zwrócili też uwagę na to, jak para uzupełnia się na scenie i harmonijnie współpracuje.

 

Teraz można a, nawet trzeba, na nich głosować na: https://www.facebook.com/tylkomuzyka

 


 

 

foto: z TV Polsat, AKTUALIZACJA: 2015-04-05 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Juras, 09.04.2015 12:44

ups.. nagród

Juras, 09.04.2015 12:33

Za pozwoleniem... Ale bredzisz. Słuchasz disco polo? Wokalista jest super. Zobacz ile nagór zespół zdobywa wszędzie.

Radio.Ma.Ryja, 02.04.2015 15:36

Widzialem ich koncert jako support przed Bednarkiem. Po 30 sekundach pierwszego wykonania Kamila Bednarka nikt juz nie pamietal kto wystepowal przed chwila. Panowie z calym szacunkiem....technicznie gracie super ale zmiencie nudziarza wokaliste... sorry