reklama

RODZINNE ŻEGLOWANIE – SPOTKANIE W KLUBIE PODRÓŻNIKA

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.09.2022 10:03, INFORMACJA PRASOWA
RODZINNE ŻEGLOWANIE – SPOTKANIE W KLUBIE PODRÓŻNIKA

Koło PTTK „Chałupa” w Andrychowie zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie w Klubie Podróżnika, które odbędzie się w sali bankietowej Restauracji na Starym Tartaku w Andrychowie we wtorek 20 września o godz. 19.00.

Dorota i Rafał Janoszowie, mieszkańcy gminy Andrychów, opowiedzą o swoich 20-letnich przeżyciach i doświadczeniach związanych z rodzinnym żeglowaniem. Będą relacje z rejsów po Morzu Śródziemnym, Jońskim, Egejskim i Północnym. Odwiedzimy Grecję (Wyspy Jońskie, Cyklady, Sporady), Chorwację (Dalmacja) i Szkocję (Kanał Kaledoński, Loch Ness, Orkady). Dowiemy się jak godzić pasje z budowaniem rodziny i przyjaźni. W tle opowieści popłyną pieśni żeglarskie – szanty.

Wstęp wolny.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy