reklama

Rekordowy czerwiec na andrychowskim basenie. Trzy razy więcej gości niż rok temu

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 05.07.2019 14:50, PG
Obiekt jest lubiany nie tylko przez mieszkańców gminy ale i przyjezdnych.
Rekordowy czerwiec na andrychowskim basenie. Trzy razy więcej gości niż rok temu

Tegoroczny czerwiec był najgorętszym miesiącem w historii pomiarów meteorologicznych. W Polsce odnotowano rekordy ciepła, a na basen w Andrychowie zjechało ponad dwadzieścia tysięcy osób.

Jak przekazuje nam kierownik kąpieliska Krzysztof Szymański samym czerwcu basen w Andrychowie odwiedziło 21 559 osób. W porównaniu do czerwca ubiegłego roku, kiedy na basen przybyło tylko 7 373, tegoroczna liczba jest rekordowa.

A to dopiero początek sezonu. Zewnętrzny basen kąpielowy w Andrychowie to jedyna taka atrakcja w okolicy. Obiekt jest lubiany nie tylko przez mieszkańców gminy ale i przyjezdnych.

Basen będzie czynny do 1 września. Normalny bilet w dni robocze kosztuje 14 zł, a w weekendy 18 zł. Z kolei ulgowy bilet to koszt 10 zł w dni robocze i 14 zł w weekendy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kukuruźnik, 05.07.2019 15:27

i pomyslec ze żak cały czas wmawial nam ze ten basen to pieniadze wyrzucone w bloto!! nawet kontrole NIK nasylal, zeby udowonic pietrasowi niegospodarnosc. i co ? ciekawe czy teraz sam na siebie doniesie za strefe ekonomiczna to dopiero porazka, zaraz dotacje trzeba bedzie zwracac. I kolejny kredyt zaciagac, no bo z czegos trzeba to dziadostwo sfinansowac, a rada klepnie wszytsko.