Raperzy o Andrychowie: to miasto, które wychowuje ludzi z pasją!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.10.2018 20:55, PG
Zobaczcie klip do piosenki Dumny Andrychowianin.
Raperzy o Andrychowie: to miasto, które wychowuje ludzi z pasją!

- Wideo dla każdego mieszkańca tego miasta, co się tu wychował, wyjechał, bądź żyje tu nadal! Andrychów ma się dobrze! - takim hasłem artyści zachęcają do obejrzenia klipu i posłuchania utworu pt. "Dumny Andrychowianin".

Szczuras i Bloku to raperzy pochodzący z Andrychowa. Muzycy przy współpracy z władzami miasta przygotowali piosenkę i klip promujący gminę. Pomysłodawcą i głównym realizatorem projektu jest Jakub Kopytyński a projekt został finansowany ze środków gminy Andrychów.

Wykonawca: Szczuras, Bloku

Album: Szach Rat 2018

Mix/Mastering: Dawid "Maniek" Mańkowski, Overdub studio

Klip: Manolo Filmy, Grzegorz Cholewka, Dawid Sołtysek, Filip Trojak

Teledysk w całości został nakręcony w Andrychowie. Zobaczcie jak wyszło.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

taranczako, 18.10.2018 04:50

Teledysk jak z księżyca. gdzie nikt nie śmieci, nie rozbija butelek po piwie, nie łamie ławek i nie wrzuca do stawu, nie ćpa i nie ginie na torach kolejowych w wieku 22 lat, bo tam ...nie ma ludzi zwłaszcza w tym wieku. Co się stało ze słynną parodią teledysku "Jesteśmy najlepsi" z ujęciem rozbitej butelki po piwie na podporze mostu kolejowego?

martynowski, 17.10.2018 23:09

hiphoppolo :D

Munchausen, 17.10.2018 22:49

To Skiba i koledzy już się znudzili naszemu szanownemu włodarzowi? Nowy teledysk promocyjny to jedna z tych inwestycji za 200 milionów?