reklama

Raper nagrał utwór o wydarzeniach na Pańskiej Górze

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.12.2020 18:40, DK
Dostało się też burmistrzowi Andrychowa.
Raper nagrał utwór o wydarzeniach na Pańskiej Górze

Nie milkną echa dramatycznych wydarzeń na Pańskiej Górze w Andrychowie. Jak już informowaliśmy, w niedzielę (22.11.), 39 – letni mieszkaniec Andrychowa ranił tam nożem 21 – letniego. Młody mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala w Wadowicach.


Jeden z miłośników jednośladów, raper o pseudonimie KAWAS - nagrał utwór, który opisuje przebieg wydarzeń jakie miały miejsce na Pańskiej Górze, a w internecie zyskuje on coraz większą popularność. - To muzyczny komentarz do ostatnich wydarzeń w Andrychowie - informuje nas autor nagrania Krzysztof Lichota.

Tytuł „Chcą zabijać za enduro” mówi sam za siebie. Możecie go posłuchać w okienku poniżej.


Nie będziemy tutaj poruszać kwestii „Co poeta miał na myśli”.... Nie trzeba interpretować tekstu tego utworu.

Wszyscy oczywiście potępiają zachowanie nożownika, pozostaje jednak kwestia nielegalnego poruszania się pojazdami silnikowymi po lasach. Zdania są podzielone, a obie wersje wydarzeń różnią się na tyle, że policja wciąż szuka nowych świadków zdarzenia.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 05.12.2020 21:58

https://www.tysol.pl/a57318-video-Taka-z-was-ku-wa-policja-Lempart-wrzeszczy-i-pluje-na-policjantow

xpek, 05.12.2020 20:06

a czy w państwie pis dźganie nożem jest zgodne z prawem ?

kamieni.kupa, 05.12.2020 12:56

Żałosne jest to, że cała redakcja tego portalu od razu stanęła po jednej stronie, czyli po stronie tzw. "ofiar" i przyjęła ich narrację. Nie słuchając drugiej strony, świadków itd. wydała już wyrok na grzybiarza, który po przeprowadzonym śledztwie może okazać się nie atakującym, a właśnie ofiarą tego zajścia.

mc, 04.12.2020 11:18

Patologię trzeba zwalczać stop halasowaniu rozjeżdżaniu szlaków i lasów

moganus, 04.12.2020 10:49

Szkoda że raper nie przestawia informacji i faktów narracji z drugiej strony, o których coraz częściej sie pisze i mowi , cytuje : " Wbili się do lasu nielegalnie o czym doskonale wiedzieli. Facet zwrócił im uwagę, wyskoczyli do niego z mordą i łapami bo było ich 2, obalili gościa na ziemię. Facet wyjął nóż i zaczął się bronić dźgając młodego po ręku i nodze. Któryś zaczął uciekać, gościu z nożem podbiegł do leżącego motocykla i żeby nie uciekli przeciął oponę. Faceta z nożem zatrzymała policja a ojciec pociętego poszedł do mediów i opowiedział że sobie spokojnie jechali (i nielegalnie za co dostał mandat od leśniczego) a tu nagle wariat wyskoczył z nożem i bez powodu ich zaczął dźgać i ta bajeczka poszła najpierw w eter. " Źródło : https://www.wykop.pl/link/5820299/makabryczny-atak-w-andrychowie-burmistrz-chce-walczyc-z-motocyklistami/

gxz, 04.12.2020 09:29

Dzieci widać się nudzą na zdalnym nauczaniu i tworzą takie gnioty... może poczekajmy na ocenę sądu w tej sprawie bo to on jest od wydawania wyroków a nie anonimowi komentujący. Jak widać sprawa ma drugie dno.

Jan_Korba, 04.12.2020 07:36

Zęby bolą od słuchania takiej "tfurczości". Bo to dobry chłopak był i dzień dobry mówił. Użycie noża i okaleczenie kogoś to sprawa karygodna, która powinna być karana z całą surowością. Uważam, że tutaj są również winne służby, policja i leśnicy. Ci pierwsi wolą "czesać" kierowców z laserem, czając się za murem zamiast uganiać się za smarkaterią na krosach bez tablic, ci drudzy powinni mieć taki sam sprzęt do ścigania "sportowców" w lasach. Dodatkowo słone kary finansowe.

Basia165, 04.12.2020 04:26

Nożownik to jest zwykły bandzior który nie szanuje życia ludzkiego,powinien dostać dożywocie.najego czyn nie ma żadnego usprawiedliwienia.ZA DUŻO NARKOTYKÓW JEST W ANDRYCHOWIE I KRYMINALISTÓW

VADER, 04.12.2020 01:23

Krzysztofie L. to jest "rap"??? ile dostałeś w łapę za ten kawałek... zero bezstronności w opowieści jak to bywało w korzeniach prawdziwego RAPu, nie opowiadasz amatorze o całokształcie tej nieszczęśliwej historii tylko stajesz po jednej stronie nie znając jeszcze całej PRAWDY, ŻENADA pisz teksty koreańskim kapelom... uszy nie będą bolały a finansowo wyjdziesz lepiej!!!

ƅarte, 03.12.2020 21:15

Może jakiś grzybiarz napisze piosenkę jakie niebezpieczne jest zbieranie grzybów.

Ca-ro, 03.12.2020 20:15

Kara za wjazd do lasu 10tys. to by ich nauczyło

obserwator2010, 03.12.2020 19:21

lex est lex, vos autem praevaricator legis corpus portabit iniquitatem