reklama
reklama

Przystań Leniówka nad Jeziorem Mucharskim

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 28.06.2024 19:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Przystań Leniówka usytuowana jest nad jeziorem Mucharskim w miejscowości Mucharz.
Przystań Leniówka nad Jeziorem Mucharskim

Przystań Leniówka stanowi część zbiornika wodnego "Jezioro Mucharskie" zlokalizowanego na rzece Skawie w województwie małopolskim, na granicy powiatów wadowickiego i suskiego.

Siedziba znajduje się na Mucharzu, nieopodal dwóch sztucznie usypanych wzniesień zwanych Ptasimi Wyspami, na których goszczą czaple, kormorany i inne gatunki ptactwa, które możemy podziwiać z poziomu naszego leżaka lub wypożyczonego sprzętu, na wodzie. Chcemy Państwu umożliwić ten kontakt z naturą.

W naszej Przystani mogą państwo wypożyczyć rowerki wodne, kajaki, deski SUP a także skuter wodny czy Party Boat która pomieści aż 10-11 osób! U nas możesz w przyjemny sposób połączyć wypoczynek z aktywną formą spędzenia wolnego czasu. LENIÓWKA to miejsce, które pozwoli oderwać się od codzienności, odpocząć w pięknej scenerii i zapomnieć chociaż na chwilę o bieżących sprawach.

Nasza wypożyczalnia,to miejsce stworzone z zamiłowania do wody!

Największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo!

Mając powyższe na uwadze, wszelkie nasze sprzęty posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa a wykfalifikowana obsługa chętnie pomoże dopasować odpowiedni sprzęt dla Państwa.

- Na naszej stronie intenetowej www.przystan-leniowka.pl można dokonywać rezerwacji sprzętu wodnego online, z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że sprzęt będzie dostepny w wybranym dniu o pożądanej godzinie.


Wakacyjne godziny otwarcia:*
niedziela-czwartek: 10-20
piątek-sobota: 10-22
* godziny mogą ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe.

Na naszych social mediach oraz wizytówce Google zawsze znajdziesz aktualne godziny otwarcia.

-Chcesz z nami świętować swoje urodziny?
-A może zorganizować imprezę firmową?
-Spędzić wieczór panieński lub kawalerski na piaszczystej plaży w blasku girlandów z dostępem do wielu atrakcji wodnych:(rowerków, kajaków, desek SUP) wypożyczyć skuter wodny lub wypłynąć Party Boat z ekipą i zorganizować sobie piknik na wodzie, na pokładzie naszej nowości?

Jesteśmy dla Ciebie,
skontaktuj się z nami!

Pomożemy w organizacji Twojego wydarzenia. Współpracujemy również z obiektami noclegowymi, firmami oferującymi usługi transport osób pojazdami typu bus 9os oraz innymi firmami oferującymi szereg atrakcji w naszym regionie!
PRZYSTAŃ LENIÓWKA MUCHARZ

Znajdujemy się tuż poniżej numerów porządkowych prywatnych posesji Mucharz 180 i Mucharz 375

Link do Maps.google: https://www.google.com/maps/dir//49.8174329,19.5448158/@49.817226,19.528018,14z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=pl

+48 535 278 888

[email protected]

Więcej informacji na: www.przystan-leniowka.pl i https://www.facebook.com/PrzystanLeniowka/


- artykuł sponsorowany -


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy