reklama

Przepiękny koncert na wadowickim rynku. To wszystko dla św. Jana Pawła II [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.04.2018 23:59, PG/WB

Kilka tysięcy osób na rynku i miliony przed telewizorami. Tak oddano hołd papieżowi z Wadowic.

Przepiękny koncert na wadowickim rynku. To wszystko dla św. Jana Pawła II [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W poniedziałek wielkanocny (02.04.) na wadowickim rynku zebrali się mieszkańcy i przyjezdni by wspomnieć św. Jana Pawła II i oddać mu hołd w 13. rocznicę jego śmierci.

Na scenie wystąpili Natalia Szroeder, Krzysztof Antkowiak, Arka Noego, Tomasz Budzyński, Katarzyna Cerekwicka, bracia Golec, Halina Młynkowa, Opole Gospel Choir, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Olga Szomańska, Góralski chór młodzieżowo-dziecięcy Turliki, Alicja Węgorzewska oraz Mateusz Ziółko. Solistom towarzyszył zespół instrumentalny pod kierownictwem Piotra Dziubka.

Transmisje na żywo można było oglądać w telewizyjnej „Jedynce” oraz w TVP Polonia. Wydarzenie zostało zorganizowane właśnie przez Telewizję Polską oraz Urząd Miejski w Wadowicach.

Zobaczcie zdjęcia. Jutro udostępnimy relację video dla wszystkich tych, którzy nie mogli być na miejscu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

igor102, 03.04.2018 18:54

cudowna sprawa ;-))) niesmak budzą tylko jakieś kobitki typu Kurdej -Szatan ...w piątek uczestniczy w czarnym marszu za mordowaniem dzieci zaś w poniedziałek śpiewa Barkę ;-))) jeśli któryś leming nie wie co to hipokryzja to właśnie ta kobita jest najlepszym przykładem...za kasę zjedzą własne G....

`, 03.04.2018 13:55

Co ? Koncert Madonny na Narodowym ............... :-)

szpp, 03.04.2018 12:18

szopka i marnotrawstwo pieniędzy

sniddy, 03.04.2018 08:57

"Tak oddano hołd papieżowi z Wadowic." Nie ma nic złego w uznaniu i hołdowi naszemu rodakowi, ale widząc po jego skali czasem mam wrażenie, że bliższy on ludziom niż sam Chrystus do którego prowadził.